.

Villa Kiralama Hakkında Herşey

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Değerli misafirlerimizin dikkatine: Koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle yasakların devam etmesi durumunda misafirlerimizin yapmış olduğu rezervasyonlar ileri bir tarihe ertelenecek veya ödemiş olduğu ön ödemeler kesintisiz iade edilecektir. Hiçbir misafirimiz 2020 ve 2021 yılında mağdur edilmedi 2022 yılında da mağdur edilmeyecektir. Yazlıkcım Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak kesintisiz hizmet vermektedir.

SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİZ

Sitemizde alt köşede bulunan dijital doğrulma sistemlerini kullanarak sitemizin güvenilirliğini inceleyebilirsiniz.

Yazlıkcım BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ sahipliğinde Begonvil Grup Seyahat Acentesi ünvanı ile Turizm Bakanlığına bağlı TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesine sahip acentedir. Belge Numarası 13045

Maliye Bakanlığından telefon yoluyla veya online olarak aşağıdaki bilgiler ile hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

BEGONVİL GRUP EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No: 0160138883600001

Kaş Mal Müdürlüğü Vergi No: 1601388836

Kep Adresleri: begonvilgrup@hs01.kep.tr

Kalkan mahallesi şehitler caddesi no : 53/A  Kaş / ANTALYA 07960

info@yazlikcim.com.tr

440725

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Villalarda her müşteri girişinden önce yapılan dezenfekte ve temizliklerde günümüz şartlarını dikkate alarak extra dikkatli davranıyoruz

Villaların temizliğini yapan çalışanlar çok titiz bir şekilde denetlenmekte ve dezenfekte edilebilecek her yer yerine ve zeminine göre dezenfekte edilmektedir.

Çalıştığımız ortamı günlük olarak dezenfekte ediyor ve sosyal mesafe kuralına uyuyoruz.

Ofisimizde veya sahada,  gelen veya gelecek olan misafirlerimiz ile ilgilenecek tüm çalışanlarımızın günlük ateş ölçümlerini yapıyoruz.

Salgın tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına uygun hareket ediyoruz. 

Villa havuz bakımlarını ve ölçümlerini günlük uzman ekiplerce yapıyoruz. Sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde PH ve klorlaması bu ölçümlere göre uyguluyoruz.

Villalarda bulunan yastık, çarşaf, havlu gibi kullanabileceğiniz ürünlerin yıkanmasını ve temizliğini yakından takip ediyoruz. 

REZERVASYON VE ÖDEME

Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon rezervasyon yap kısmından ön rezervasyon yapılabilmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kiralama şartları kiralamak istediğiniz Villa/Apart/Dairelerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. Ön kiralama isteğiniz onaylandıktan sonra Villa/Apart/Daire için toplam ödenecek ücretin %35’ini kapora ödemesi olarak almaktadır. Kapora, ön kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) iş günü yada belirlenen süre içerisinde ödendiği taktirde Villa/Apart/Daire adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu ile veya SMS yolu ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kaporanın 1 (bir) iş günü yada belirtilen süre içinde Havale, EFT veya yine site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapılabilecektir. Kaporanın teslim alındığında en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Villanın/Apartın/Daire’nin adınıza tamamen ayrıldığına dair rezervasyon belgesi gönderilecektir. Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaporanın günü saati bildirilmektedir. Kaporanın yatırılmaması durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve Villaya/Aparta/Daireye başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir. Villanın/Apartın/Daire’nin geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve Villanın/Apartın/Daire’nin kontrolleri yapılıp, Villa/Apart/Daire tesliminde peşin olarak (NAKİT) alınır. Yine BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., müşteriye kiralananı eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vs. olmasına karşın büyüklüğüne ve donanımına göre 500 TL - 3000 TL hasar depozitosu almakta olup bu depozito Villa/Apart/Daire tesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Hasar depozitosu müşterinin çıkışında demirbaşların sayımından sonra eksik olmaması durumunda müşteriye iade edilecektir. Yukarıdaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların Villaya/Aparta/Daireye giriş günü NAKİT olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

KREDİ VE BANKA KARTI İLE ÖDEME

Göndermiş olduğunuz ön rezervasyon isteğiniz onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilen ödeme sayfasından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten hemen sonra tarafınıza günlerin tamamen adınıza ayrıldığına dair kesinleşmiş rezervasyon belgesi gönderilmektedir. Kredi ve Banka kartı ödemelerinizde 3D güvenli ödeme protokolü kullanılmaktadır. Kredi ve Banka kartı bilgileriniz tarafımızda saklanmamaktadır. Tek çekim yapmış olduğunuz işlemlerde faiz uygulaması yapılmamaktadır.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME

Göndermiş olduğunuz ön rezervasyon isteğiniz onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilen ödeme sayfasında kart bilgileri girildiğinde taksit seçenekleri görüntülenecektir. İsterseniz taksit avantajlarında da yararlanabilirsiniz.  Taksit seçeneklerinde çalışmış olduğunuz bankanın şartlarına göre faiz uygulanabilmekte veya uygulanmamaktadır. 

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME 

Göndermiş olduğunuz ön rezervasyon isteğiniz onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilen aşağıdaki banka hesap numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Banka Bilgisi :

YapıKredi

Müşteri Ünvanı :

Begonvil Grup Emlak Turizm Ticaret ve Sanayi LTD. ŞTİ.

TRY TR85 0006 7010 0000 0058 2826 67

EUR TR33 0006 7010 0000 0058 2903 93

USD TR06 0006 7010 0000 0058 2957 29

GBP TR27 0006 7010 0000 0058 2484 03

Swift no :

YAPITRISXXX

KONAKLAYAN KİŞİ BİLGİLERİ

Villaların kapasitesine göre gelen veya gelecek olan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin kayıt altına alınması ve bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir 

VİLLA VE YAZLIKLARDA AİLE ŞARTI

Villa ve Yazlıklarda aile veya arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı bulunmamaktadır.

VİLLAYA/APARTA/DAİREYE GİRİŞ / ÇIKIŞ

Rezervasyon başlangıç günü Villaya/Aparta/Daireye giriş saati, en erken 16.00’dır, en geç 00.00’dır. Müşteri; bilgi vermemesi durumunda belirtilen saatler dışında Villaya/Aparta/Daireye giriş yapamaz, belirtilen en geç giriş saatinden sonra gelmesi durumunda Villaya/Aparta/Daireye bir gün sonra sabah BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin mesai başlangıcında (09.00) giriş yapabilir. Müşterinin; belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda Villaya/Aparta/Daireye giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz. Rezervasyon sonunda Villadan/Aparttan/Daireden ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 10:00’dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Çıkış günü sabah erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ye 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile Villa/Apart/Daire kontrolü yapılamadan müşterinin Villadan/Aparttan/Daireden çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Müşterinin kendi isteği ile Villayı/Apartı/Daireyi erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralayarak bir bölge için planladığınız tatilinize, bambaşka bölgeleri de ekleyerek görmek istediğiniz yerlerin sayısını arttırabilirsiniz.

Havayoluyla seyahat eden misafirlerimizin aracını havalimanında teslim ederek villasına rahat bir şekilde ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Talep edilmesi durumunda özel bir şoför tahsis edip sizi konaklayacağınız villaya kadar ulaştırarak aracınızı teslim ediyoruz.

Araç kiralamalarında yıl içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak 3 farklı fiyat periyodu uygulanmaktadır. Buna göre Araç Kiralama Fiyatları

Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Kasım ve Aralık ayları Kış Sezonu.

Mayıs, Haziran, Eylül, Ekim ayları Düşük Sezon.

Temmuz, Ağustos ayları Yüksek Sezon şeklinde fiyatlandırılmıştır.

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

1-) Antalya havalimanı transferlerinde kira haricinde gidiş - geliş 400 TL masraf bedeli uygulanır.

2-) Araç teslim etme zamanına ilaveten 1 saati geçen gecikmelerde 1 günlük araç fiyatı uygulanır.

3-) Tüm araçlar kaskoludur. ( Lastikler hariç ). Kaza anında olay yerinden ayrılmayıp resmî kaza rapor tutanağı ve fotoğraflama yaptırılması halinde kasko dahildir.  Alkollü ve ters şerit kazalarında kasko karşılamaz. Alkollü ve ters şerit kazalarında kasko karşılamaz

4-) Havalimanı otopark misafire aittir. ( Ortalama 20- 50 TL )

5-) Kredi kartı blokesi yoktur.

6-) Araç kiralamalarda seçilen araç modeli için garanti verilemez; müsaitlik yok ise aynı grup içerisinde bir başka araç verilebilir.

7-) Kış ayı ( 01 Kasım - 20 Nisan arası ) gidiş - geliş şoförlü teslimat yapılır.

8-) Fiyatlara KDV dahildir.

HAVAALANI TRANSFERİ

Tatilinizi yapacağınız bölgeye en yakın havaalanına geldiğinizde;  sizi özel bir şoför ile karşılayıp rahat, konforlu bir transfer ayrıcalığı ile gideceğiniz villaya zahmetsizce erişiminizi sağlayarak tatilin keyfine hızlıca başlamanıza yardımcı oluyoruz.

VİLLALARDA YEMEK HİZMETİ

Villalarımızın hiçbirisinde yemek hizmeti bulunmamaktadır. Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir. Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç ve gereçler mevcuttur. Villalarımızın bazılarında fırsatlar bölümünde yer alan ücretsiz Serpme Köy Kahvaltısı önceden belirlenmiş restaurantta veya kahvaltı salonlarında 4 kişiliğe kadar bir gün ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz kahvaltıyı yapmak istediğiniz günden bir gün önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ücretsiz köy kahvaltısı 5 (beş) gece ve üzerindeki konaklayan misafirlerimiz için geçerlidir.

BEBEK YATAĞI VE MAMA SANDALYESİ

Villaya giriş gününden bir hafta öncesi talep edilmesi durumunda bebek yatağı ve mama sandalyesinin müsaitlik durumuna göre yardımcı olmaya çalışıyoruz.

GENEL ŞARTLAR

1-) Kiracı kiraladığı villayı kendi malı gibi kullanacağını, özelliklerini bozmayacağını, meziyetlerini, şöhret ve itibarını kaybetmesine meydan vermeyeceğini ve kapalı mekanlarında sigara kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.

2-) Kiracı kiraladığı şeyi ne halde buldu ise, o halde ve adede göre teslim etmeye mecburdur. Kiralanan gayrimenkul içinde bulunan demirbaş eşya ve aletler kontrat müddetinin bitiminde tamamen iade ile mükelleftir. Gerek bu demirbaşlar ve gerek kiralanan şeyin teferruatı zayi edilir ve kullanmaktan dolayı eskirse, kiracı bunları kıymetleri ile tazmine ve mülk sahibi bedelini talep ettiği taktirde ödemeye mecburdur.

3-) Kiralanan villada, kiracı tarafından verilen zararda tamirat gerektiren bir durum oluşursa, kiracı hemen kiralamış olduğu turizm acentesine 444 0 725 nolu telefonla veya Yazlıkcım ofisine gelerek en kısa zamanda haber vermeye mecburdur. Zararın tamamını karşılayacağını ve bu sözleşmenin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca kabul edilen Kambiyo Senet yerine geçeceğini kabul ve taahhüt etmiştir.

4-) Kiracı, kiralamış olduğu villayı günlük veya haftalık kira karşılığı tatil villası olarak kiralamıştır. Kiralamış olduğu villayı tatil amacı dışında kullanamaz, üçüncü şahsa kısmen veya tamamen kiralayamaz, devir ve ciro edemez, bir başkasının istifadesine sunamaz. Yazlıkcımacentasından izinsiz şekilde, dışarıdan konaklamak veya misafirlik amaçlı kimse kabul edemez, sadece villada konaklayacak kişiler tablosunda isimleri bahsi gecen kişiler villada bulunabilir. Belirttiği kişiler haricindekilerin villada kalmasına veya konaklamasına müsaade edemez. Bu şartlara uymadığı taktirde villayı tahliye edeceğini kabul ve taahhüt eder. Bu taktirde yatırmış olduğu ücretlerin tamamını geriye alamaz, villayı teslim aldığında bu şartları kabul etmiştir.

5-) Kiralanan villanın temizliği yapılmış olarak temiz teslim edilecektir. Villada kalan kiracı, tatil boyunca villa içersinde temizlik isterse, ekstra olarak her temizlik için 150 TL - 750 TL temizlik ücreti ödemeyi kabul eder.

6-) Kiralanan villa tatil amaçlı bir villa olduğu ve çevresinde de aynı şekilde tatil villaları bulunduğu için, çevresindeki villaları rahatsız etmeyeceğini, gürültülü davranışlarda bulunmayacağını, yüksek sesli müzik yapmayacağını, çevresindeki kişi ve kişilerin huzurunu bozacak davranışlarda bulunmayacağını, ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacağını, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacağını, kısacası villayı illegal hiçbir faaliyet için kullanmayacağını kabul ve taahhüt etmiştir.

7-) Kiracı, kira müddeti bittiği halde kiralanan villayı kiracı boşaltmadığı takdirde (Kira bitimi, bitiş tarihinde en geç saat 10:00 dur.) Yazlıkcım acentasının göreceği her türlü zarar ve ziyanı karşılayacağını ve kira bitimi günü en geç saat 10:00 da boşaltmayı kabul ve taahhüt eder. Kiralanan villanın giriş saati, kira başlangıç günü en erken saat 16:00, en geç saat 00:00 dır.

8-) Kiracı, kendi isteği doğrultusunda veya kendisinden kaynaklanan bir sebepten dolayı yada Yazlıkcım acentası ve mülk sahibinin kontrolü dışında gelişen bir sebepten dolayı villadan erken çıkarsa, Toplam Kiralama Tutarının tamamını ödemekle yükümlüdür, hiçbir şekilde kısmen veya tamamen geriye ödeme iadesi talep edemez.

9-) Kiracı( Müşteri) kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

10-) Kiracı havuz ve bahçeyi itinalı bir şekilde temiz kullanacağını, elbise ile havuza girmeyeceğini, gereksiz klima kullanımı ve elektrik sarfiyatı yapmayacağını kabul eder. Havuz ve bahçenin bakımı, elektrik giderleri Mülk Sahibi tarafından karşılanacak olduğundan elektrik ve su giderleri için herhangi bir ödeme yapmayacaktır.

11-) Kiracı(Müşteri)’nın elektrik, su vb. tüketimi konusunda sorumsuz davrandığı tespit edilirse, villa'nın büyüklüğü ve donanımına göre haftalık 300 TL – 3000 TL ücret tahsil edilir.

12-) Villalarımızdan herhangi birine rezervasyon yaptıran müşteriler bu sözleşmede belirtilen "Kiralama Şartları"nın tamamını kabul etmiş sayılırlar. Bu şartların herhangi birine aykırı davranış "BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ." ne rezervasyonları tek taraflı iptal etme, geri ödeme yapmama ve ücretin tamamı talep etme hakkı verir.

13-) Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Kaş İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLA/APART/DAİRE KAPASİTESİ

Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. ( Kişi sayısına çocuklar ve bebekler dahildir.) Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne yazılı olarak başvurulacak ve Villanın/Apartın/Dairenin kapasite durumuna göre BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’nin uygun gördüğü takdirde bu değişiklik onaylanabilecektir. Kişi sayısındaki değişiklik nedeniyle BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. müşteriden ilave ücret talep edebilecektir. Villaya/Aparta/Daireye giriş yapıldıktan sonra konaklayacak kişiler listesinde belirtilen misafirlerin dışında Villaya/Aparta/Daireye misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. misafirlerin Villayı/Apartı/Daireyi terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden Villanın/Apartın/Dairenin tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villanın/Apartın/Dairenin kiralanması aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.

VİLLA/APART/DAİRE TEMİZLİĞİ/BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

Günlük, haftalık, aylık Villa/Apart/Daire kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 2 (iki) Hafta ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villadan herhangi bir teknik sorun yaşanırsa BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. tarafından giderilecektir. Tüm Villaların/Apartların/Dairelerin havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının yapılabilmesi için görevli personelin Villanın/Apartın/Dairenin bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için müşteri, görevli personelin gerektiği durumlarda Villaya/Aparta/Daireye girmesine müsaade etmelidir. Aksi, internet sitemizdeki Villa/Apart/Daire detay sayfasında belirtilmediği sürece elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet her Villamızda/Apartımızda/Dairelerimizde standart olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle kiraladığınız Villanın/Apartın/Dairenin özelliklerini villa/apart/daire özellikler sayfamızdan dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

EVCİL HAYVAN/SİGARA

Aksi belirtilmedikçe Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Villalarımızın/Apartlarımızın/Dairelerimizin tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

FİYATLAR

İnternet sayfamızda belirtilen Villa/Apart/Daire kiralama bedelleri günlük, haftalık, aylıktır. Kapora(Ön Ödeme), banka hesaplarımıza Havale, EFT veya Kredi Kartı ödeme sistemi ile yapılabilmektedir. Kalan ödemeler villa tesliminde NAKİT olarak tahsil edilmektedir.

HASAR DEPOZİTOSU

Her Villanın/Apartın/Dairenin özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında müşteriye gönderilen konfirmasyon belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu müşteriden, Villaya/Aparta/Daireye giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri Villadan/Aparttan/Daireden ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen Villa/Apart/Daire ile Villanın/Apartın/Dairenin demirbaşlarında bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte Villadan/Aparttan/Daireden ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile Villa/Apart/Daire çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada/Apartta/Dairede oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html

Corona bilgilendirme