.

Havuz Isıtmalı Villalar (98)

Tatile çıkmadan önce ihtiyacın ya da tam olarak nasıl bir tatil geçirmek istediğinizi iyi belirlemeli ona göre seçimlerinizi yapmalısınız. Diğer türlü ne tatilinizden keyif alırsınız ne de konakladığınız yerden. Tatil yapmak istediğiniz bölgeye karar verdiniz şimdi en önemli soru işareti nasıl bir konaklama şekline ihtiyaç duyduğunuz. Bu anlamda sizler ne istediğinizi bilirseniz aynı doğrultuda şahane bir tatil geçirmemeniz için bir neden yok. Türkiye’nin tatil cennetlerinin yoğun olarak bulunduğu Akdeniz ve Ege bölgesinde, son zamanların yükselen trendi villa konaklamalı tatiller. Bu konaklama şeklinin de en önemli özellikleri her ihtiyaca göre dizayn edilmiş ve hazırlanmış olması. Bu villalarda sadece konaklamıyor aynı zamanda tatilinizi de geçirmiş oluyorsunuz. Lüksünden muhafazakar villasına, balayı villasından havuz ısıtmalı villalara kadar birçok alternatif mevcut. Eğer havuz ısıtmalı villalarda tatil yapmak istiyorsanız bu tarz villaların da özelliklerini iyi bilmeniz gerekmektedir.

HAVUZ ISITMALI VİLLALARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tatil denilince herkesin aklına yaz tatilleri gelir daha çok. Kış tatilleri ülkemizde yaz turizminin bir tık gerisinde kalmış olsa da, kışın tatil yapmak isteyenlerin sayısı da yadsınamayacak kadar fazla. Hem dinlenip hem tatil yapmak isteyenler de, ona göre konaklama arayışına girip tatiline çıkıyor. Havuz ısıtmalı villalar bu anlamda kış tatili yapmayı sevenlerin sıkça başvurdukları bir konaklama şekli. Hem dinledikleri kadar dinlenecek hem de yüzmek isteyeceksiniz. Denize girme imkanınız olmadığından dolayı havuz ısıtmalı villalar bu anlamda imdadınıza koşmuş olacak. Gün boyu gezip yoruldunuz akşamında evinize gelip dinlenmek istiyorsunuz ancak öncesinde sıcacık havuzda biraz gevşemek çok daha iyi olacaktır öyle değil mi? Bunu gerçekleştirmeniz çok da zor değil havuz ısıtmalı villa konaklamalarında. Sadece ısıtmalı havuz  değil elbette bu tarz villaların özellikleri. Konfor, rahatlık, eksiksiz eşya ve mobilyalar, huzur… Eksik bir şey bulamayacağınız gibi fazlasına kavuşmuş ve tatilinizi tam bir keyfe dönüştürmüş olacaksınız. Dışarıda soğuk bir rüzgar ya da kar varken, siz sıcacık havuzda soğuğa inat keyif yapıyor olacaksınız.

Sadece kışın değil elbette yazın da ısıtmalı havuz tercih ediyor olabilirsiniz. Havuzunuz ihtiyaçlarınız dahilinde size fazlasıyla hizmet veriyor olacak.


DENİZ MANZARALI & JAKUZİLİ
Villa Rivera, fotoğraf 2 Villa Rivera, fotoğraf 3 Villa Rivera, fotoğraf 4 Villa Rivera, fotoğraf 5 Villa Rivera, fotoğraf 6 Villa Rivera, fotoğraf 7 Villa Rivera, fotoğraf 8 Villa Rivera, fotoğraf 9 Villa Rivera, fotoğraf 10 Villa Rivera, fotoğraf 11 Villa Rivera, fotoğraf 12 Villa Rivera, fotoğraf 13 Villa Rivera, fotoğraf 14 Villa Rivera, fotoğraf 15 Villa Rivera, fotoğraf 16 Villa Rivera, fotoğraf 17 Villa Rivera, fotoğraf 18 Villa Rivera, fotoğraf 19 Villa Rivera, fotoğraf 20 Villa Rivera, fotoğraf 21 Villa Rivera, fotoğraf 22 Villa Rivera, fotoğraf 23 Villa Rivera, fotoğraf 24 Villa Rivera, fotoğraf 25 Villa Rivera, fotoğraf 26 Villa Rivera, fotoğraf 27 Villa Rivera, fotoğraf 28 Villa Rivera, fotoğraf 29 Villa Rivera, fotoğraf 30 Villa Rivera, fotoğraf 31 Villa Rivera, fotoğraf 32 Villa Rivera, fotoğraf 33 Villa Rivera, fotoğraf 34 Villa Rivera, fotoğraf 35 Villa Rivera, fotoğraf 36 Villa Rivera, fotoğraf 37 Villa Rivera, fotoğraf 38 Villa Rivera, fotoğraf 39 Villa Rivera, fotoğraf 40 Villa Rivera, fotoğraf 41 Villa Rivera, fotoğraf 42 Villa Rivera, fotoğraf 43 Villa Rivera, fotoğraf 44 Villa Rivera, fotoğraf 45 Villa Rivera, fotoğraf 46 Villa Rivera, fotoğraf 47 Villa Rivera, fotoğraf 48 Villa Rivera, fotoğraf 49 Villa Rivera, fotoğraf 50 Villa Rivera, fotoğraf 51 Villa Rivera, fotoğraf 52 Villa Rivera, fotoğraf 53 Villa Rivera, fotoğraf 54 Villa Rivera, fotoğraf 55 Villa Rivera, fotoğraf 56 Villa Rivera, fotoğraf 57 Villa Rivera, fotoğraf 58 Villa Rivera, fotoğraf 59 Villa Rivera, fotoğraf 60
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
1
₺4,000 - ₺6,250 ARALIĞINDA
6 kişilik
3 yatak odası
3 banyo
3
₺5,250 - ₺18,850 ARALIĞINDA

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme