.

Yazlıkcım Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak, ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmak için sektörde 14 yıllık deneyimi ve birikimi bulunan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Bugün tatilseverlerin desteği ile akla ilk gelen marka konumuna yükselmeyi hedeflemektedir..

Yazlıkcım ekibi her zaman en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Yazlıkcım yüzlerce farklı konaklama seçeneği, transfer hizmetleri, günlük tur, özel aşçı, bakıcı gibi tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sizi düşünerek hazırlayıp sizin hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

Yazlıkcım ekibi ve Begonvil uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile her zaman misafirlerin görüşleri ışığında yol alan ve her görüşü dinleyerek beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz;

Gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir ekip ruhu içinde fark yaratarak sunmaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine mutlu, kaliteli, güvenli karşılık vermektir.

Yönetim;

Begonvil Grup tüm aktivitelerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti ,toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir

Ekibimiz

Nuriye Gür

Muhasebe

Kazım Emre Sarıkaya

Grafiker / Editör

Mehmet Çopur

Web geliştirici / IT

Süleyman Gür

Müşteri İlişkileri

Suat Karaduru

Teknik Destek

Rıdvan İrbeç

Transfer

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme