Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Yazlıkcım Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak, ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmak için sektörde 17 yıllık deneyimi ve birikimi bulunan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ tarafından kurulmuştur. Yazlıkcım BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ sahipliğinde Begonvil Grup Seyahat Acentesi ünvanı ile TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesine sahip acentedir. (Belge Numarası: 13045)

Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Bugün tatilseverlerin desteği ile akla ilk gelen marka konumuna yükselmeyi hedeflemektedir..

Yazlıkcım ekibi her zaman en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Yazlıkcım yüzlerce farklı konaklama seçeneği, transfer hizmetleri, günlük tur, özel aşçı, bakıcı gibi tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sizi düşünerek hazırlayıp sizin hayalinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor.

Yazlıkcım ekibi ve Begonvil uzman personeli ve profesyonel yapılanması ile her zaman misafirlerin görüşleri ışığında yol alan ve her görüşü dinleyerek beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz;

Gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman hizmetleri, servis ve kaliteyi profesyonel bir ekip ruhu içinde fark yaratarak sunmaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine mutlu, kaliteli, güvenli karşılık vermektir.

Yönetim;

Begonvil Grup tüm aktivitelerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleri ile yürütmektedir.

Sayfamızın ve firmamızın TURSAB ve Elektronik Ticaret Bilgi Platformu doğrulamarını sitemizde her sayfanın en altında bulunan ilgili TURSAB ve ETBIS logolarına tıklayarak yapabilir, dilediğiniz takdirde bizi arayıp istediğiniz herhangi bir resmi bilgiyi talep edebilirsiniz. (Vergi Numarası, Mersis No, Ticaret Sicil No gibi olan her türlü resmi BEGONVİL GRUP kimlikleri ve numaraları)

Ekibimiz

Nuriye Gür

Muhasebe

Mehmet Çopur

Web geliştirici / IT

Süleyman Gür

Müşteri İlişkileri

Suat Karaduru

Saha Operasyon

Dilek Kırca

Müşteri İlişkileri

Fatmanur Karadağ

Müşteri İlişkileri

İbrahim Bozkurt

Müşteri İlişkileri

Gizem Kocakahya

Müşteri İlişkileri

Resmi Evraklarımız

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Bizi Takip Et!