.
Değerli misafirlerimizin dikkatine
Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle olabilecek her türlü iptaller ve tarih değişiklikleri hiçbir koşul aranmaksızın ivedi olarak gerçekleştirilecek, dilediği villayı istediği tarihlerde şimdiden rezerve etmiş, ayırtmış olan hiçbir misafirimizin bir anlık olsun bile pişmanlık duymayacakları YAZLIKCIM garantisi altında olacaktır.

Balayı Villaları (378)

Villa, aslına bakılırsa çoğu insanın yaşamak istediği, en sevdiği konut tipi. Ancak son zamanlardaki tatil anlayışına bakıldığında villa tipi konaklama şekli fazlasıyla revaçta. Oteller, pansiyonlar elbette bir çok insanın tatil planlarında sıkça tercih ettikleri şekiller. Akdeniz ve Ege bölgesindeki kiralık villa konaklamasındaki artışa bakıldığında, bu konaklama şeklinin çoğu insan tarafından yadsınılmaz bir tercih olduğunu görüyoruz. Bu artışın elbette birçok nedeni var. En önemli nedenlerinde biri kendi evinizdeki konforu villa tipi konaklamalarda da buluyor olmanız. A’dan Z’ye bir evde ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalara sahip olduğunuz gibi, nasıl tatil yapmak istiyorsanız size villanız o rahatlığı sağlıyor.

Düğün… Bir çiftin en önemli anılarında biri değil mi? Kendi aralarında konuştukları, arkadaşlarına mutlulukla anlattıkları, çocuklarına anlatmak için de sabırsızlandıkları bir deneyim. Çiftlerin en güzel, en unutulmaz anısı. Düğün bu kadar mutluluk getirmişken, geçirilecek balayının da en az düğün kadar mutluluk içinde yaşanması ve bir anı olarak çiftlerle kalması çok özel bir deneyim. Bu ihtiyaç dahilinde varlık gösteren Balayı tipi villalar, son yıllarda en fazla tercih edilen, yeni evlilerin tatil planlamalarında başvurdukları bir konaklama biçimi. Çünkü baş başasınız, siz ve eşiniz. Tabi bir de müthiş bir doğa ya da deniz manzarasıyla. Gözlerden uzakta, eşiyle benzersiz bir konfor deneyimi beraberinde mutlu bir anıyı da getiriyor Balayı Villaları ile. Bu tatil anlayışında size sadece kuş cıvıltıları ve sessizliğin huzur veren mistik gücü eşlik edecek.

BALAYI VİLLALARININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Balayı villası, otel ya da pansiyonlara nazaran çiftlerin baş başa kalıp, hem düğün yorgunluğunu özgürce atabildikleri hem birbirleriyle doyasıya vakit geçirebildikleri bir konaklama tipi. Havuzun, doğanın, baş başa kalmanın sonsuz mutluluğu içinde, anılarına bir yenisini daha ekleyecekleri bir tatil ve konaklama deneyimi sunan Balayı Villalarında, ihtiyaç duyacağınız tüm eşyalar elinizin altında olacak. Eksiksiz mutfak malzemelerinden konforlu yataklara, havuz başı mobilyalardan eğlence alanlarına kadar her şey sizin her şey size ait olacak. Gözlerden uzak, dinlenerek ve eşiyle baş başa bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi balayı villaları, özellikle iki kişi tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi oldu ve olmaya devam edecek gibi görünüyor.


YEPYENİ & MUHAFAZAKAR & JAKUZİ & SAUNA
Villa Lalin, fotoğraf 2 Villa Lalin, fotoğraf 3 Villa Lalin, fotoğraf 4 Villa Lalin, fotoğraf 5 Villa Lalin, fotoğraf 6 Villa Lalin, fotoğraf 7 Villa Lalin, fotoğraf 8 Villa Lalin, fotoğraf 9 Villa Lalin, fotoğraf 10 Villa Lalin, fotoğraf 11 Villa Lalin, fotoğraf 12 Villa Lalin, fotoğraf 13 Villa Lalin, fotoğraf 14 Villa Lalin, fotoğraf 15 Villa Lalin, fotoğraf 16 Villa Lalin, fotoğraf 17 Villa Lalin, fotoğraf 18 Villa Lalin, fotoğraf 19 Villa Lalin, fotoğraf 20 Villa Lalin, fotoğraf 21 Villa Lalin, fotoğraf 22 Villa Lalin, fotoğraf 23 Villa Lalin, fotoğraf 24 Villa Lalin, fotoğraf 25 Villa Lalin, fotoğraf 26 Villa Lalin, fotoğraf 27 Villa Lalin, fotoğraf 28 Villa Lalin, fotoğraf 29 Villa Lalin, fotoğraf 30 Villa Lalin, fotoğraf 31 Villa Lalin, fotoğraf 32 Villa Lalin, fotoğraf 33 Villa Lalin, fotoğraf 34 Villa Lalin, fotoğraf 35 Villa Lalin, fotoğraf 36 Villa Lalin, fotoğraf 37 Villa Lalin, fotoğraf 38 Villa Lalin, fotoğraf 39 Villa Lalin, fotoğraf 40 Villa Lalin, fotoğraf 41 Villa Lalin, fotoğraf 42 Villa Lalin, fotoğraf 43 Villa Lalin, fotoğraf 44 Villa Lalin, fotoğraf 45 Villa Lalin, fotoğraf 46 Villa Lalin, fotoğraf 47 Villa Lalin, fotoğraf 48 Villa Lalin, fotoğraf 49 Villa Lalin, fotoğraf 50 Villa Lalin, fotoğraf 51 Villa Lalin, fotoğraf 52 Villa Lalin, fotoğraf 53 Villa Lalin, fotoğraf 54 Villa Lalin, fotoğraf 55 Villa Lalin, fotoğraf 56 Villa Lalin, fotoğraf 57 Villa Lalin, fotoğraf 58 Villa Lalin, fotoğraf 59 Villa Lalin, fotoğraf 60 Villa Lalin, fotoğraf 61
5 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
3
₺5,950 - ₺14,950 ARALIĞINDA
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
1
₺2,500 - ₺10,950 ARALIĞINDA

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-68443/covid-19-durum-raporu.html

Corona bilgilendirme