.

Evcil Hayvan İzinli Yazlıklar

Tatilinizde can dostunuzdan uzak kalmak zorunda değilsiniz!

Yetiştirdiğiniz ve bakımını üstlendiğiniz evcil hayvanlarınızla aranızda nasıl bir bağ oluştuğunu biliyoruz. Yanınızdan ayırmak istemez, sevginizi hayvanınızdan esirgemek istemezsiniz. Böylesi bir aşkla bağlı olduğunuz can dostunuzla tatilde de yanınızdan ayırmak istemeyeceğinizi düşündük ve yazlık kiralık villalarımızdan birçoğuna evcil hayvanla giriş izni oluşturduk.

Tatiliniz süresince evcil hayvanınız yanınızda olacak ve tatilinizi aklınız evinizde kalmadan rahatlıkla geçirebileceksiniz. Her anlamda keyif ve konforunuza öncelik verdiğimiz villalarımızda küçük misafirlerimize de sizin için yer açtık. Hayvan dostu kiralık villalarımız ile keyifli ve huzurlu bir tatil sizi bekliyor. En yakın dostunuzla birlikte…


SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html

Corona bilgilendirme