.

Geniş Aile Grupları İçin (214)

GENİŞ AİLELER İÇİN FARKLI ALTERNATİF KONAKLAMA ŞEKLİ; VİLLA KONSEPTİ

Aileniz geniş ve otel ya da pansiyonlarda rahat edemiyorsanız, sizin en için en uygun tatil ve konaklama şekli villa olacaktır. Herkes tüm yılın yorgunluğunu doyasıya atmak, ailesiyle tatilde de birlikte olmak, gönlünce dinlenmek ve konaklamak ister. Tüm bu ihtiyaçları belirleyip siz konukların ihtiyaçları doğrultusunda inşa edilmiş bu anlamda birçok konaklama alanı mevcut. Ancak otel ya da pansiyonlara nazaran, hem daha konforlu hem de daha hesaplı olduğu için villa tatilleri en fazla tercih edilen konaklama alternatifi olarak kendini göstermekte. Her ihtiyaca göre dizayn edilmiş bu tarz villaların amacı, konuklarının her anlamda tatilden keyif almasını sağlayarak kendi evlerinde hissetmelerini sağlamaktır.

Aileniz genişse, villa konseptli konaklamalar sizin için daha uygun olacaktır. Tatili ayağınıza getiren villa konaklamalarında, hem dinlenip hem de evinizden çıkmadan da fazlasıyla tatil yapabilmeniz mümkün. Bir ailenin ihtiyacı tabiri caizse geniş ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen bu evlerde, herkesin odası hatta fazla banyo bile mevcut. Çocuklar için eğlence alanları da düşünülerek düzenlenen villalarda, dilediğiniz konfor ve rahatlığa fazlasıyla kavuşmuş olacaksınız.

GENİŞ AİLELER İÇİN DİZAYN EDİLEN VİLLARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İhtiyaçlar doğrultusunda, hazırlanan villalarda farklı konseptler fazlasıyla mevcut. Siz nasıl bir tatil geçirmek istiyorsanız, evin kararı vermek için fazla zorlanmayacaksınızdır. İhtiyaç ve zevkler düşünülerek her anlamda memnuniyet ön planda tutulan bu villalarda, konfor öncelikte. Eğer aileniz genişse, geniş aileler için hazırlanmış villaları tercih edebilirsiniz. Bu villaların en büyük özelliği, geniş aileniz düşünülerek yaşam alanlarının oluşturulmuş olması. Tatilde değil kendi evinizde hissedin diye oluşturulan odaları, mutfağı, bahçesi bir tatilden beklentinizi üst mertebeye taşımış oluyor. Bu konsepte, çocuklarınızı da fazlasıyla düşünüp onlara da özel yaşam alanı sunuluyor hem tatilin hem keyfin tadını sürüyorsunuz tatiliniz süresince. 


DOĞA MANZARASI & KORUNAKLI HAVUZ
Villa Aref, fotoğraf 2 Villa Aref, fotoğraf 3 Villa Aref, fotoğraf 4 Villa Aref, fotoğraf 5 Villa Aref, fotoğraf 6 Villa Aref, fotoğraf 7 Villa Aref, fotoğraf 8 Villa Aref, fotoğraf 9 Villa Aref, fotoğraf 10 Villa Aref, fotoğraf 11 Villa Aref, fotoğraf 12 Villa Aref, fotoğraf 13 Villa Aref, fotoğraf 14 Villa Aref, fotoğraf 15 Villa Aref, fotoğraf 16 Villa Aref, fotoğraf 17 Villa Aref, fotoğraf 18 Villa Aref, fotoğraf 19 Villa Aref, fotoğraf 20 Villa Aref, fotoğraf 21 Villa Aref, fotoğraf 22 Villa Aref, fotoğraf 23 Villa Aref, fotoğraf 24 Villa Aref, fotoğraf 25 Villa Aref, fotoğraf 26 Villa Aref, fotoğraf 27 Villa Aref, fotoğraf 28 Villa Aref, fotoğraf 29 Villa Aref, fotoğraf 30 Villa Aref, fotoğraf 31 Villa Aref, fotoğraf 32 Villa Aref, fotoğraf 33 Villa Aref, fotoğraf 34 Villa Aref, fotoğraf 35 Villa Aref, fotoğraf 36 Villa Aref, fotoğraf 37 Villa Aref, fotoğraf 38 Villa Aref, fotoğraf 39 Villa Aref, fotoğraf 40 Villa Aref, fotoğraf 41 Villa Aref, fotoğraf 42 Villa Aref, fotoğraf 43 Villa Aref, fotoğraf 44 Villa Aref, fotoğraf 45 Villa Aref, fotoğraf 46 Villa Aref, fotoğraf 47 Villa Aref, fotoğraf 48 Villa Aref, fotoğraf 49 Villa Aref, fotoğraf 50 Villa Aref, fotoğraf 51 Villa Aref, fotoğraf 52 Villa Aref, fotoğraf 53 Villa Aref, fotoğraf 54 Villa Aref, fotoğraf 55 Villa Aref, fotoğraf 56 Villa Aref, fotoğraf 57 Villa Aref, fotoğraf 58 Villa Aref, fotoğraf 59 Villa Aref, fotoğraf 60 Villa Aref, fotoğraf 61 Villa Aref, fotoğraf 62 Villa Aref, fotoğraf 63 Villa Aref, fotoğraf 64 Villa Aref, fotoğraf 65 Villa Aref, fotoğraf 66 Villa Aref, fotoğraf 67 Villa Aref, fotoğraf 68 Villa Aref, fotoğraf 69 Villa Aref, fotoğraf 70 Villa Aref, fotoğraf 71
10 kişilik
5 yatak odası
5 banyo
2
₺13,000 - ₺13,000 ARALIĞINDA

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme