.

Ekonomik Villalar

Yaşam kalitesi mi düşüyor yoksa ekonomik kriz mi artıyor bilemiyoruz ancak son yıllardaki oranlara bakıldığında insanların harcamalarında ciddi bir tutuma gittiği görülen bir gerçek. Bu durum tatil anlayışını da değiştirdiği gibi, yavaş yavaş 5 yıldızlı otellerin yerini apartlar ve villa tipi konaklama alternatifleri almaya başladı. Ailecek bir 5 yıldızlı tatil köyü ya da otel tercih ettiğinizde, 1 haftalık ödemenizin çok ciddi bir rakama ulaştığını görüyorsunuz ve işin kötü tarafı otele bağlı kalmak durumunda kalıyorsunuz, paranızın karşılığı olarak içerisinde alternatifler barındırdığı için. Ancak ekonomik villa konaklamasına bakıldığında, hem tatilinizi daha ekonomik yapmış oluyor hem de özgürce tatilinizin keyfini sürebiliyorsunuz. Nasıl mı?

EKONOMİK VİLLA TATİLİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ekonomik villa tatil ya da konaklaması, tatilinizi yaparken dinlenmenizi de ihmal etmemeniz ve bir otele kıyasla daha az maliyetle tatilinizi tamamlamanız anlamına gelmektedir. Hal böyle olunca kalabalık aileler tarafından tercih edilmesiyle özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde bu tarz villa tatilleri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Ekonomik villaların en önemli özelliği, ev konforuyla tatilinizin sonuna kadar sizi ağırlıyor olması. Bunun yanında, birçok alternatif konaklama tercihine nazaran daha az maliyetle daha konforlu bir tatil geçirmiş oluyorsunuz. Doğa ya da deniz manzaralı alternatifleriyle de tercihinizi zevkinizden yana kullanabilirsiniz. Bu konaklama şeklinde, villanızda her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz. Eksiksiz eşyalar, çocuklarınız ve sizin için ayrı odalar, salon, mutfak, bahçe, havuz… Dilerseniz gün boyu size özel güneşlenme alanlarında günün ve havuzun tadını çıkarabilir dilerseniz gün boyu plajda güneşlenmeyi ya da gezmeyi tercih edip evinize geldiğinizde büyük bir huzurla dinlenebilirsiniz. Her türlü konfor ve rahatlığı bulabileceğiniz bu konaklama biçiminde, hem bütçenize göre tatil yapabilir hem de fazlasıyla huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Gelişmiş Arama

4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
1
5 - 10 Temmuz 2022: ₺9,036 ₺8,750

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html

Corona bilgilendirme