.
Değerli misafirlerimizin dikkatine
Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle olabilecek her türlü iptaller ve tarih değişiklikleri hiçbir koşul aranmaksızın ivedi olarak gerçekleştirilecek, dilediği villayı istediği tarihlerde şimdiden rezerve etmiş, ayırtmış olan hiçbir misafirimizin bir anlık olsun bile pişmanlık duymayacakları YAZLIKCIM garantisi altında olacaktır.

Ekonomik Villalar (165)

Yaşam kalitesi mi düşüyor yoksa ekonomik kriz mi artıyor bilemiyoruz ancak son yıllardaki oranlara bakıldığında insanların harcamalarında ciddi bir tutuma gittiği görülen bir gerçek. Bu durum tatil anlayışını da değiştirdiği gibi, yavaş yavaş 5 yıldızlı otellerin yerini apartlar ve villa tipi konaklama alternatifleri almaya başladı. Ailecek bir 5 yıldızlı tatil köyü ya da otel tercih ettiğinizde, 1 haftalık ödemenizin çok ciddi bir rakama ulaştığını görüyorsunuz ve işin kötü tarafı otele bağlı kalmak durumunda kalıyorsunuz, paranızın karşılığı olarak içerisinde alternatifler barındırdığı için. Ancak ekonomik villa konaklamasına bakıldığında, hem tatilinizi daha ekonomik yapmış oluyor hem de özgürce tatilinizin keyfini sürebiliyorsunuz. Nasıl mı?

EKONOMİK VİLLA TATİLİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Ekonomik villa tatil ya da konaklaması, tatilinizi yaparken dinlenmenizi de ihmal etmemeniz ve bir otele kıyasla daha az maliyetle tatilinizi tamamlamanız anlamına gelmektedir. Hal böyle olunca kalabalık aileler tarafından tercih edilmesiyle özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde bu tarz villa tatilleri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Ekonomik villaların en önemli özelliği, ev konforuyla tatilinizin sonuna kadar sizi ağırlıyor olması. Bunun yanında, birçok alternatif konaklama tercihine nazaran daha az maliyetle daha konforlu bir tatil geçirmiş oluyorsunuz. Doğa ya da deniz manzaralı alternatifleriyle de tercihinizi zevkinizden yana kullanabilirsiniz. Bu konaklama şeklinde, villanızda her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz. Eksiksiz eşyalar, çocuklarınız ve sizin için ayrı odalar, salon, mutfak, bahçe, havuz… Dilerseniz gün boyu size özel güneşlenme alanlarında günün ve havuzun tadını çıkarabilir dilerseniz gün boyu plajda güneşlenmeyi ya da gezmeyi tercih edip evinize geldiğinizde büyük bir huzurla dinlenebilirsiniz. Her türlü konfor ve rahatlığı bulabileceğiniz bu konaklama biçiminde, hem bütçenize göre tatil yapabilir hem de fazlasıyla huzurun tadını çıkarabilirsiniz.


DOĞA MANZARASI & KORUNAKLI HAVUZ & JAKUZİ
Villa Pandora, fotoğraf 2 Villa Pandora, fotoğraf 3 Villa Pandora, fotoğraf 4 Villa Pandora, fotoğraf 5 Villa Pandora, fotoğraf 6 Villa Pandora, fotoğraf 7 Villa Pandora, fotoğraf 8 Villa Pandora, fotoğraf 9 Villa Pandora, fotoğraf 10 Villa Pandora, fotoğraf 11 Villa Pandora, fotoğraf 12 Villa Pandora, fotoğraf 13 Villa Pandora, fotoğraf 14 Villa Pandora, fotoğraf 15 Villa Pandora, fotoğraf 16 Villa Pandora, fotoğraf 17 Villa Pandora, fotoğraf 18 Villa Pandora, fotoğraf 19 Villa Pandora, fotoğraf 20 Villa Pandora, fotoğraf 21 Villa Pandora, fotoğraf 22 Villa Pandora, fotoğraf 23 Villa Pandora, fotoğraf 24 Villa Pandora, fotoğraf 25 Villa Pandora, fotoğraf 26 Villa Pandora, fotoğraf 27 Villa Pandora, fotoğraf 28 Villa Pandora, fotoğraf 29 Villa Pandora, fotoğraf 30 Villa Pandora, fotoğraf 31 Villa Pandora, fotoğraf 32 Villa Pandora, fotoğraf 33 Villa Pandora, fotoğraf 34 Villa Pandora, fotoğraf 35 Villa Pandora, fotoğraf 36 Villa Pandora, fotoğraf 37 Villa Pandora, fotoğraf 38 Villa Pandora, fotoğraf 39 Villa Pandora, fotoğraf 40 Villa Pandora, fotoğraf 41 Villa Pandora, fotoğraf 42 Villa Pandora, fotoğraf 43 Villa Pandora, fotoğraf 44 Villa Pandora, fotoğraf 45 Villa Pandora, fotoğraf 46 Villa Pandora, fotoğraf 47 Villa Pandora, fotoğraf 48 Villa Pandora, fotoğraf 49 Villa Pandora, fotoğraf 50 Villa Pandora, fotoğraf 51 Villa Pandora, fotoğraf 52 Villa Pandora, fotoğraf 53 Villa Pandora, fotoğraf 54 Villa Pandora, fotoğraf 55 Villa Pandora, fotoğraf 56
2 kişilik
1 yatak odası
1 banyo
2
₺1,950 - ₺8,950 ARALIĞINDA
YEPYENİ & MUHAFAZAKAR & JAKUZİLİ
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
1
₺2,450 - ₺9,950 ARALIĞINDA

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-68443/covid-19-durum-raporu.html

Corona bilgilendirme