.
Değerli misafirlerimizin dikkatine
Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle olabilecek her türlü iptaller ve tarih değişiklikleri hiçbir koşul aranmaksızın ivedi olarak gerçekleştirilecek, dilediği villayı istediği tarihlerde şimdiden rezerve etmiş, ayırtmış olan hiçbir misafirimizin bir anlık olsun bile pişmanlık duymayacakları YAZLIKCIM garantisi altında olacaktır.

Korunaklı Muhafazakar Villalar (496)

Farklı yaşam tarzlarına sahip bir ülkede tek bir modele istinaden yürütülen bir tatil konseptinin olması doğru değildir. Yaşam tarzı açısından farklı kesimlerin de ihtiyacını karşılayabilecek tatil seçeneklerinin sunulması, insanların ihtiyaçlarının karşılanılması gerekir. Bu kapsamda, son dönemlerin en çok tercih edilen muhafazakar villa konseptine sahip tatil seçenekleri, İslami yaşamı benimseyen aile ve grupların ilgisini çekiyor. Muhafazakar villa  yapılarını tercih eden kişiler, sadece muhafazakar yaşam tarzına sahip insanlar değil. Bunlarla beraber, ailecek tatilini yabancılardan uzak geçirmek isteyen herkes tarafından da tercih ediliyor.

Muhafazakar villanın özelliği nedir?

Antalya Kalkan, İslam ve diğer beldelerinde yer alan villaların her biri lüks ve moderndir. Misafirlerin ihtiyaçları düşünülerek dekore edilen ve harika zamanların geçirilmesi için planlanan muhafazakar villa modellerinin birbirinden ayrı özellikleri var. Ancak ortak özellikleri, her birinin özel havuzunun ve jakuzisinin olmasıdır. Bununla beraber, kişi sayısına göre ayrılan geniş ve ferah odaları yer alır. Muhafazakar villaları diğerlerinden ayıran özellik ise, havuzlarının görülmemesidir. Doğa ile iç içe yer alan villaların hemen hepsi sakin ve güvenli bölgelerde bulunur. Ancak muhafazakarlara yönelik kullanılan villaların havuzlarında özel düzenleme yapılarak, dışarıdan görülmeleri tamamen imkansız hale getirilmiştir.

Muhafazakar tasarıma sahip villa seçenekleri, balayı villası olarak da tercih edilebilir. Yeni evli çiftlerin özel bir tatil imkanını değerlendirmeye yönelik niyetlerini karşılayabilecek en iyi seçenek, balayı villasıdır. Kalkan veya daha farklı bölgeden seçilecek villanın muhafazakar özelliklere sahip olması, yeni evli çiftlerin villa havuzunu, terasını ve diğer alanlarını daha rahat kullanabilmelerini sağlar. Muhafazakar villa seçenekleri içerisinde iki kişilik kapasiteye sahip villa modelleri de bulunur. Bunlar, balayı için en uygun olan villadır. Daha geniş aileler için ise, 4, 6 veya 8 kişilik villalar tercih edilebilir.

Sonuç olarak, muhafazakar bir yaşama sahip birey ve ailelerin tatil yapma ihtiyaçlarını ertelemelerine asla gerek yoktur. Muhafazakar yaşama sahip insanlar tarafından oldukça fazla ilgi çeken villa konseptli tatil imkanları ile şehir hayatına ara verip, doğa ile iç içe villalarda unutulmaz anları yaşamaya başlayabilirsiniz.


YEPYENİ & MUHAFAZAKAR & JAKUZİ & SAUNA
Villa Lalin, fotoğraf 2 Villa Lalin, fotoğraf 3 Villa Lalin, fotoğraf 4 Villa Lalin, fotoğraf 5 Villa Lalin, fotoğraf 6 Villa Lalin, fotoğraf 7 Villa Lalin, fotoğraf 8 Villa Lalin, fotoğraf 9 Villa Lalin, fotoğraf 10 Villa Lalin, fotoğraf 11 Villa Lalin, fotoğraf 12 Villa Lalin, fotoğraf 13 Villa Lalin, fotoğraf 14 Villa Lalin, fotoğraf 15 Villa Lalin, fotoğraf 16 Villa Lalin, fotoğraf 17 Villa Lalin, fotoğraf 18 Villa Lalin, fotoğraf 19 Villa Lalin, fotoğraf 20 Villa Lalin, fotoğraf 21 Villa Lalin, fotoğraf 22 Villa Lalin, fotoğraf 23 Villa Lalin, fotoğraf 24 Villa Lalin, fotoğraf 25 Villa Lalin, fotoğraf 26 Villa Lalin, fotoğraf 27 Villa Lalin, fotoğraf 28 Villa Lalin, fotoğraf 29 Villa Lalin, fotoğraf 30 Villa Lalin, fotoğraf 31 Villa Lalin, fotoğraf 32 Villa Lalin, fotoğraf 33 Villa Lalin, fotoğraf 34 Villa Lalin, fotoğraf 35 Villa Lalin, fotoğraf 36 Villa Lalin, fotoğraf 37 Villa Lalin, fotoğraf 38 Villa Lalin, fotoğraf 39 Villa Lalin, fotoğraf 40 Villa Lalin, fotoğraf 41 Villa Lalin, fotoğraf 42 Villa Lalin, fotoğraf 43 Villa Lalin, fotoğraf 44 Villa Lalin, fotoğraf 45 Villa Lalin, fotoğraf 46 Villa Lalin, fotoğraf 47 Villa Lalin, fotoğraf 48 Villa Lalin, fotoğraf 49 Villa Lalin, fotoğraf 50 Villa Lalin, fotoğraf 51 Villa Lalin, fotoğraf 52 Villa Lalin, fotoğraf 53 Villa Lalin, fotoğraf 54 Villa Lalin, fotoğraf 55 Villa Lalin, fotoğraf 56 Villa Lalin, fotoğraf 57 Villa Lalin, fotoğraf 58 Villa Lalin, fotoğraf 59 Villa Lalin, fotoğraf 60 Villa Lalin, fotoğraf 61
5 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
3
₺5,950 - ₺14,950 ARALIĞINDA
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
1
₺2,500 - ₺10,950 ARALIĞINDA

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-68443/covid-19-durum-raporu.html

Corona bilgilendirme