.

KİRALIK VİLLA DOLANDIRICILARINA DİKKAT !!!

Kiralık villa yazlıklar son yıllarda en fazla tercih edilen tatil konaklama şeklidir. Tüm dünyayı ve tabi ülkemizi son aylarda etkisi altına alan COVID-19 salgınını fırsata çevirmeye çalışan dolandırıcılar, normalleşme süreci ile birlikte gözünü kiralık villa sektörüne dikmiş durumda.

Neden mi? Kiralık villa tatillerinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri, ailelere izole bir tatil imkanı sunarak kullanılan alanların sadece villayı kiralayan ailelere ait olmasıdır. Hal böyle olunca COVID-19 virüsü salgını nedeniyle kalabalıktan kendilerini korumaya çalışan aileler villa kiralayarak tatillerini güvenle yapmayı tercih ediyor. Bu nedenle kiralık villalara olan talep fazlasıyla artırmış durumdadır.

Bu durumdan istifade etmeye çalışan dolandırıcılar, (kişi veya kuruluş olabilir) tamamen sahte ilanlar ve web siteleri ile birlikte aslında hiç var olmayan veya başka sitelerden kopyalanmış villaları değerinin altında fiyatlarda sunmaktadırlar Bu durumdan dolayı villa ve yazlık kiralamayı düşünen kişilerin muhatap oldukları firmalar konusunda çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Begonvil Grup olarak sektördeki 14 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile önceliğimiz sizlerin konforlu ve huzurlu tatil yapmanıza yardımcı olmaktır. Müşteri güvenini öncelik olarak seçtiğimiz iş hayatımızda, hiçbir dolandırıcı kişi ya da kurum ile alakamız olmadığını ve olmayacağını bilmenizi isteriz. Yazlıkcım olduğunu iddia eden kişi veya kurumlarla karşılaştığınız takdirde, 444 0 725 numaraları iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.

Sahte ilanlar ile sizleri dolandırmaya çalışan sitelerden bazıları

http://suitvillas.com
https://www.villaworlds.net
https://villakutusu.com
https://villavetur.com
https://villademeti.com
https://havengardenvillas.com
http://ww1.smilevilla.com
http://xn--mstakilvillaniz-zvb.com
Lütfen yukarıda belirtmiş olduğumuz bu sitelere itibar etmeyin.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM - BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme