.

Kiralık Apartlar (35)

“Kalacağım yer önemli değil benim amacım tatil yapmak”, “zaten iki kişiyiz lüks bir yere gerek yok”, “tatilde fazlasıyla para harcayacağım bari konaklama daha ekonomik olsun”… Bu örnekler çoğaltılabilir eğer aklınızda henüz konaklamak için bir yer oluşmamışsa. Apartlar, otellere nazaran daha doğal, daha size özel ve daha keyifli yerlerdir bir nevi. Hele de bazı apartlar, lüks otelleri aratmayacak nitelikte. Apartlarda en çok karşılaşılan sıkıntı çoğu zaman hijyen konusu oluyor. Çok fazla sirkülasyon olduğundan çoğu apart bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Ancak güvenilir ve köklü bir firmadan tercih edip tutacağınız apartlarda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Hem tatil yapıp hem konaklamak istiyor e tabi tatilden de keyif almak istiyorsanız apart tercihinizi ilk sıralara çıkarabilirsiniz.

NEDEN APARTTA KALMALIYIM?

Gündüzleri deniz ve plajın keyfini çıkarıp, akşam konaklayacağınız yere geldiğinizde bacaklarınızı uzatıp televizyon karşısında keyif yapmak istiyorsanız, dışarda yemek yemeyi değil kendi pişirdiğiniz yemekleri tercih ediyorsanız, dilediğinizce size ait mobilyalarda keyif yapıp hele de havuzlu bir apartta konaklıyorsanız gece uyku tutmayınca dilediğiniz kadar havuzun da keyfini çıkarabilin diye, size uygun bir apart arayışına girip tercihiniz bu yönde yapabilirsiniz. Aynı zamanda apartlar otel ve villa konaklamalarına nazaran daha ekonomik bir konaklama alternatifi olduğu için, bütçenize en uygun apartta tatiliniz süresince konaklamanız mümkün. Ancak bizden söylemesi, apartlar son yıllarda sıkça tercih edilen konaklama alternatiflerinden olduğu için, tatil tarihinizden çok daha önce arayışa girip revervasyon yaptırmanız gerekmektedir.


SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme