Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Kiralık Apartlar

“Kalacağım yer önemli değil benim amacım tatil yapmak”, “zaten iki kişiyiz lüks bir yere gerek yok”, “tatilde fazlasıyla para harcayacağım bari konaklama daha ekonomik olsun”… Bu örnekler çoğaltılabilir eğer aklınızda henüz konaklamak için bir yer oluşmamışsa. Apartlar, otellere nazaran daha doğal, daha size özel ve daha keyifli yerlerdir bir nevi. Hele de bazı apartlar, lüks otelleri aratmayacak nitelikte. Apartlarda en çok karşılaşılan sıkıntı çoğu zaman hijyen konusu oluyor. Çok fazla sirkülasyon olduğundan çoğu apart bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor. Ancak güvenilir ve köklü bir firmadan tercih edip tutacağınız apartlarda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Hem tatil yapıp hem konaklamak istiyor e tabi tatilden de keyif almak istiyorsanız apart tercihinizi ilk sıralara çıkarabilirsiniz.

NEDEN APARTTA KALMALIYIM?

Gündüzleri deniz ve plajın keyfini çıkarıp, akşam konaklayacağınız yere geldiğinizde bacaklarınızı uzatıp televizyon karşısında keyif yapmak istiyorsanız, dışarda yemek yemeyi değil kendi pişirdiğiniz yemekleri tercih ediyorsanız, dilediğinizce size ait mobilyalarda keyif yapıp hele de havuzlu bir apartta konaklıyorsanız gece uyku tutmayınca dilediğiniz kadar havuzun da keyfini çıkarabilin diye, size uygun bir apart arayışına girip tercihiniz bu yönde yapabilirsiniz. Aynı zamanda apartlar otel ve villa konaklamalarına nazaran daha ekonomik bir konaklama alternatifi olduğu için, bütçenize en uygun apartta tatiliniz süresince konaklamanız mümkün. Ancak bizden söylemesi, apartlar son yıllarda sıkça tercih edilen konaklama alternatiflerinden olduğu için, tatil tarihinizden çok daha önce arayışa girip revervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Gelişmiş Arama

DOĞA MANZARALI & HAVUZLU APART
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
HAFTALIK ₺14,000 - ₺35,000
4 kişilik
2 yatak odası
2 banyo
HAFTALIK ₺13,950 - ₺39,950

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Bizi Takip Et!