Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Phuket Apart-1

Genel Bakış
Kapasite4 kişilik
Yatak odası2
Banyo2
ManzaraDoğa Manzaralı
Havuz Bilgileri
InternetVar
Depozito₺1500
Takvim
Açıklama

Tatil konaklamasın da tercih ettiğiniz alternatifler nelerdir? Tatilinizde rahatça konaklayın ve dinlenin diye sayısız konaklama alternatifi bulunmaktadır. Apartlar da bunlardan biridir. Son yılların en çok tercih edilen tatil konaklama alternatiflerinden olan apartlar, siz konuklarımızı ağırlayacak konforlu adreslerdir. Tıpkı Antalya Sarıbelen’de hazırladığımız Phuket Apart 1 gibi. Geniş alanları ve imkanları sayesinde hem çocuklu aileler hem de arkadaş grupları için uygun bir konaklama imkanı sunan Phuket Apart 1’de konaklarken doğa tatili de yapabileceksiniz. Ev konforunda konaklayacağınız apartta kendi yemeklerinizi yapabilecek, dilediğiniz saatte güne başlayacak ve ruhunuza kadar dinleneceksiniz. Antalya Sarıbelen’de doğa tatilinizi konforlu bir şekilde geçirmek için Phuket Apart 1’e erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Doğa manzaralı kiralık apart olan Phuket 1’de 2 yatak odası ve 2 adet banyo bulunmaktadır. Apart konaklaması sizi adeta kendi evinizde hissettirecektir. Çünkü geniş mutfağında dilediğiniz yemekleri hazırlayabilecek, rahat ve konforlu mobilyalarda dinlenip uyuyabilecek ve sessizce dinlenebileceksiniz. Phuket Apart 1 deniz ve plaja 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tıpkı bir ev gibi dizayn edilmiş olan apartta kalırken gün ne kadar yorucu geçerse geçsin kendinizi huzurlu bir dinlenmenin kollarına bırakacaksınız. Phuket Apart 1 diğer apartımız Phuket 2 ile yakın konumdadır. Apart konaklaması yapmak isteyen ve en konforlusunu seçmek için düşünen konuklarımız için Phuket Apart 1 en uygun adreslerden birisi olacaktır.

Mutfak Detayları: Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi, tost makinesi, mikro dalga fırın ,çaycı, yemek takımı, tava-tencere, çatal-bıçak seti bulunmaktadır.

Salon Detayları: LCD TV ,uydu alıcı  oturma grubu ,yemek masası ve sandalyeler, kablosuz modem ,klima, balkon bulunmaktadır. 

1.Yatak Odası

Detayları: Çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı, lavabo ve banyo bulunmaktadır.

2.Yatak Odası

Detayları: 2 adet tek  kişilik yatak, klima, elbise dolabı,  lavabo ve banyo bulunmaktadır.

 

 

Özellikler
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Internet Bağlantısı
 • Mermer Zemin
 • Otopark
 • TV - DVD - Uydu
Mesafeler
Yorum yaz
  Yazlığın konumu

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Rezervasyon

  Rezervasyon isteğiniz seçtiğiniz tarihlerin öncesinde ve sonrasında minimum konaklama süresinden az boşluk olması durumunda onaylanmayacaktır.
  Extra temizlik:800
  Şimdi ödenmesi gereken:
  Kapıda nakit ödenecek:
  :
  En düşük fiyat garantisi !
  • Elektrik, su ve tüpgaz gibi giderler için ücret ödemezsiniz.
  • Villanın kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.
  • Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır. (Kapalı havuz hariç)

  Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır. Eğer sizin giriş yapacağınız günden önceki gün ev müsait ise veya giriş gününüzde hazırlık erken bitmiş ise eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

  Villa kiralama hakkında herşey

  Sorunuz mu var?

  Benzer Yazlıklar

  DOĞA MANZARALI
  Villa Sidek, Fotoğraf 2 Villa Sidek, Fotoğraf 3 Villa Sidek, Fotoğraf 4 Villa Sidek, Fotoğraf 5 Villa Sidek, Fotoğraf 6 Villa Sidek, Fotoğraf 7 Villa Sidek, Fotoğraf 8 Villa Sidek, Fotoğraf 9 Villa Sidek, Fotoğraf 10 Villa Sidek, Fotoğraf 11 Villa Sidek, Fotoğraf 12 Villa Sidek, Fotoğraf 13 Villa Sidek, Fotoğraf 14 Villa Sidek, Fotoğraf 15 Villa Sidek, Fotoğraf 16 Villa Sidek, Fotoğraf 17 Villa Sidek, Fotoğraf 18 Villa Sidek, Fotoğraf 19 Villa Sidek, Fotoğraf 20 Villa Sidek, Fotoğraf 21 Villa Sidek, Fotoğraf 22 Villa Sidek, Fotoğraf 23 Villa Sidek, Fotoğraf 24 Villa Sidek, Fotoğraf 25 Villa Sidek, Fotoğraf 26 Villa Sidek, Fotoğraf 27 Villa Sidek, Fotoğraf 28 Villa Sidek, Fotoğraf 29 Villa Sidek, Fotoğraf 30 Villa Sidek, Fotoğraf 31 Villa Sidek, Fotoğraf 32 Villa Sidek, Fotoğraf 33 Villa Sidek, Fotoğraf 34 Villa Sidek, Fotoğraf 35 Villa Sidek, Fotoğraf 36 Villa Sidek, Fotoğraf 37 Villa Sidek, Fotoğraf 38 Villa Sidek, Fotoğraf 39 Villa Sidek, Fotoğraf 40 Villa Sidek, Fotoğraf 41 Villa Sidek, Fotoğraf 42 Villa Sidek, Fotoğraf 43 Villa Sidek, Fotoğraf 44 Villa Sidek, Fotoğraf 45 Villa Sidek, Fotoğraf 46 Villa Sidek, Fotoğraf 47 Villa Sidek, Fotoğraf 48 Villa Sidek, Fotoğraf 49 Villa Sidek, Fotoğraf 50 Villa Sidek, Fotoğraf 51 Villa Sidek, Fotoğraf 52 Villa Sidek, Fotoğraf 53 Villa Sidek, Fotoğraf 54 Villa Sidek, Fotoğraf 55 Villa Sidek, Fotoğraf 56 Villa Sidek, Fotoğraf 57 Villa Sidek, Fotoğraf 58 Villa Sidek, Fotoğraf 59 Villa Sidek, Fotoğraf 60 Villa Sidek, Fotoğraf 61 Villa Sidek, Fotoğraf 62 Villa Sidek, Fotoğraf 63 Villa Sidek, Fotoğraf 64 Villa Sidek, Fotoğraf 65 Villa Sidek, Fotoğraf 66 Villa Sidek, Fotoğraf 67 Villa Sidek, Fotoğraf 68 Villa Sidek, Fotoğraf 69 Villa Sidek, Fotoğraf 70 Villa Sidek, Fotoğraf 71 Villa Sidek, Fotoğraf 72
  6 kişilik
  3 yatak odası
  2 banyo
  HAFTALIK ₺28,000 - ₺64,000
  MUHAFAZAKAR & JAKUZİ & DOĞA MANZARALI
  Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 2 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 3 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 4 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 5 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 6 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 7 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 8 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 9 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 10 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 11 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 12 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 13 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 14 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 15 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 16 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 17 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 18 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 19 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 20 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 21 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 22 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 23 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 24 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 25 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 26 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 27 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 28 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 29 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 30 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 31 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 32 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 33 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 34 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 35 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 36 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 37 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 38 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 39 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 40 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 41 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 42 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 43 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 44 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 45 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 46 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 47 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 48 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 49 Villa Başak Sarıbelen, Fotoğraf 50
  HAFTALIK ₺22,950 - ₺64,950

  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

  Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

  YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

  Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

  Saygılarımızla,
  YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

  Bizi Takip Et!