Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Odak Apart-2

Genel Bakış
Kapasite2 kişilik
Yatak odası1
Banyo1
ManzaraDoğa Manzaralı
Havuz Bilgileri
InternetVar
Depozito₺1000
Takvim
Açıklama

Antalya Çayköy’de sizlerin tatilinizde en iyi konaklaya bilmeniz için hazırlamış olduğumuz apartlardan bir diğeri olan Odak Apart 2, diğer Odak Apart projelerimiz ile komşudur. Kendi evinizdeymiş gibi rahatlıkla konaklayıp tatilinizi geçireceğiniz apartta, kendi yemeklerinizi hazırlaya bilmenizin yanında yine kendi evinizde nasıl rahat hissediyorsanız burada da aynı rahatlığı bulabileceksiniz. Üstelik doğanın enerjisi içinde, güne temiz havayı soluyarak başlaya bileceğinizi de bilmenizi isteriz. Odak Apart 2 için daha detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilir ve erken rezervasyon yaptırarak tatil konaklaması düşüncesini aklınızdan çıkarabilirsiniz.

Doğa manzaralı görselliği ile donatılmış olan Odak Apart 2, deniz ve plaja 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1 + 1 olarak hazırlanmış olan apartta eşinizle, arkadaşınızla rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Rahatlığının yanında dekorasyonunda göze çarpan şık unsurları ile ruhunuza da iyi gelecek adreslerden birisi olan Odak Apart 2’de oldukça rahat bir tatil geçireceğinizi bilmenizi isteriz. Balkonunda güne nefis bir kahvaltı ile başlayabilir, akşamları dinlenerek güzel bir film izleyebilir, odadaki jakuzi ile ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Böylesi detayları ile adeta ev rahatlığında bir tatil vadeden apart, gelecek yıl planlayacağınız tatilinizde de öncelikli adresiniz olacak. Eksiksiz eşyaları, rahat mobilyaları ile sizlerin rahatlığı göz önünde bulundurularak hazırlanan apartlarımızdan olan Odak Apart 2, hem doğa manzarası hem konforu ile daha ilk dakikadan sizi kendisine bağlayacak.

Mutfak Detayları:  Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi, tost makinesi, mikro dalga fırın ,çaycı, yemek takımı, tava-tencere, çatal-bıçak seti bulunmaktadır.

Salon Detayları: LCD TV ,uydu alıcı  oturma grubu ,yemek masası ve sandalyeler, kablosuz modem ,klima, balkon bulunmaktadır. 

1.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı, jakuzi, lavabo ve banyo bulunmaktadır.

Özellikler
 • Balkon
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Internet Bağlantısı
 • Jakuzi
 • Mermer Zemin
 • Otopark
 • TV - DVD - Uydu
Mesafeler
Yorum yaz
  Yazlığın konumu

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Rezervasyon

  Rezervasyon isteğiniz seçtiğiniz tarihlerin öncesinde ve sonrasında minimum konaklama süresinden az boşluk olması durumunda onaylanmayacaktır.
  Extra temizlik:2000
  Şimdi ödenmesi gereken:
  Kapıda nakit ödenecek:
  :
  En düşük fiyat garantisi !
  • Elektrik, su ve tüpgaz gibi giderler için ücret ödemezsiniz.
  • Villanın kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.
  • Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır. (Kapalı havuz hariç)

  Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır. Eğer sizin giriş yapacağınız günden önceki gün ev müsait ise veya giriş gününüzde hazırlık erken bitmiş ise eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

  Villa kiralama hakkında herşey

  Sorunuz mu var?

  Benzer Yazlıklar

  MUHAFAZAKAR &JAKUZİLİ
  Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 2 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 3 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 4 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 5 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 6 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 7 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 8 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 9 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 10 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 11 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 12 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 13 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 14 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 15 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 16 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 17 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 18 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 19 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 20 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 21 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 22 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 23 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 24 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 25 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 26 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 27 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 28 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 29 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 30 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 31 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 32 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 33 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 34 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 35 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 36 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 37 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 38 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 39 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 40 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 41 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 42 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 43 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 44 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 45 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 46 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 47 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 48 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 49 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 50 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 51 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 52 Villa Renk Çayköy, Fotoğraf 53
  4 kişilik
  2 yatak odası
  2 banyo
  HAFTALIK ₺14,000 - ₺74,950
  BALAYI VİLLAI & JAKUZİLİ
  Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 2 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 3 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 4 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 5 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 6 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 7 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 8 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 9 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 10 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 11 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 12 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 13 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 14 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 15 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 16 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 17 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 18 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 19 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 20 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 21 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 22 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 23 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 24 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 25 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 26 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 27 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 28 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 29 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 30 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 31 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 32 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 33 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 34 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 35 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 36 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 37 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 38 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 39 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 40 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 41 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 42 Villa Nergiz Çayköy, Fotoğraf 43
  4 kişilik
  2 yatak odası
  2 banyo
  HAFTALIK ₺16,100 - ₺59,000

  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

  Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

  YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

  Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

  Saygılarımızla,
  YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

  Bizi Takip Et!