.

Diğer Hizmetlerimiz


DALAMAN HAVAALANI TRANSFERİ
KALKAN 1 - 3 Kişi Fiyatı: 950 TL (Vito)
KALKAN 4 - 7 Kişi Fiyatı: 1150 TL (Vito)
KALKAN 8 - 16 Kişi Fiyatı: 1650 TL (Mercedes Sprinter)
ANTALYA HAVAALANI TRANSFERİ
KALKAN 1 - 3 Kişi Fiyatı: 1450 TL (Vito)
KALKAN 4 - 6 Kişi Fiyatı: 1750 TL (Vito)
KALKAN 8 - 16 Kişi Fiyatı: 2050 TL (Mercedes Sprinter)
ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralayarak bir bölge için planladığınız tatilinize, bambaşka bölgeleri de ekleyerek görmek istediğiniz yerlerin sayısını arttırabilirsiniz.

Havayoluyla seyahat eden misafirlerimizin aracını havalimanında teslim ederek villasına rahat bir şekilde ulaşmasında yardımcı oluyoruz. Talep edilmesi durumunda özel bir şoför tahsis edip sizi konaklayacağınız villaya kadar ulaştırarak aracınızı teslim ediyoruz.

GÜNÜBİRLİK TUR₺2750
Tatilde popüler bölgelerimiz olan Patara, Xanthos, Saklıkent, Tlos (Yakapark) gezerek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
KAŞ ÖZEL TEKNE TURU₺5950
Kaş özel tekne turumuz ile Beşadalar, Ufakdere koyu, Çoban koyu, Limanağzı ve Güvercinlik koylarını gezip tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Öğle yemekleri tekne sunulmaktadır, Akdeniz mutfağından mezeler, salata ve Balık ya da tavuk ikram edilmektedir.
Fiyata Dahil Olanlar
- Murettebatlı Tekne
- Öğle Yemeği
- Transfer
Extra
- İçecekler
KEKOVA ÖZEL TEKNE TURU₺5450
Kekova özel tekne turumuz ile Akvaryum Koyu, Batıkşehir, Burç Koyu, Gökkaya Koyu, Kekova, Korsan Mağarası, Simena, Tersane Koyu gezerek Kekova nın muhteşem koylarında özel bir gün geçirebilirsiniz. Öğle yemekleri tekne sunulmaktadır, Akdeniz mutfağından mezeler, salata ve Balık ya da tavuk ikram edilmektedir.
Fiyata Dahil Olanlar
- Murettebatlı Tekne
- Öğle Yemeği
- Transfer
Extra
- İçecekler

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Faydalı bağlantılar

https://covid19.saglik.gov.tr/
https://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/koronavirus
https://covid19.saglik.gov.tr/TR-66125/sikca-sorulan-sorular-halka-yonelik.html

Corona bilgilendirme