Son gezilenler
Son gezilenler boş...

ARACILIK SÖZLEŞMESİ VE ŞARTLARI

ARACILIK SÖZLEŞMESİ VE ŞARTLARI

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Değerli misafirlerimizin dikkatine: Koronavirüs (Kovid-19) veya mücbir sebepten kaynaklı durumlarda misafirlerimizin yapmış olduğu rezervasyonlar ileri bir tarihe ertelenecek, veya ödemiş olduğu ön ödemeler kesintisiz iade edilecektir. Hiçbir misafirimiz geçmiş yıllarda mağdur edilmediği gibi 2024 yılında da mağdur edilmeyecektir. Yazlıkcım müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak, kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

REZERVASYON VE ÖDEME

Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda bulunan rezervasyon rezervasyon yap kısmından ön rezervasyon yapılabilmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kiralama şartları kiralamak istediğiniz Villa/Apart/Dairelerimizi kiralayacağınız tarihlerimizi belirtip, sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgilerini alarak ön kiralama işleminiz yapılmaktadır. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. Ön kiralama isteğiniz onaylandıktan sonra Villa/Apart/Daire için toplam ödenecek ücretin  %15, %20 veya %35 ’ini ( Villa/Apart/Dairelerimize göre değişir ) kapora ödemesi olarak almaktadır. Kapora, ön kiralama yapıldıktan sonra 1 (bir) iş günü yada belirlenen süre içerisinde ödendiği taktirde Villa/Apart/Daire adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, ayrıca elektronik posta yolu ile veya SMS yolu ile veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir. Kaporanın 1 (bir) iş günü yada belirtilen süre içinde Havale, EFT veya yine site üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yapılabilecektir. Kaporanın teslim alındığında en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza yazılı olarak Villanın/Apartın/Daire’nin adınıza tamamen ayrıldığına dair rezervasyon belgesi gönderilecektir. Kiralama içerisinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği ve yatırmış olduğunuz kaporanın günü saati bildirilmektedir. Kaporanın yatırılmaması durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve Villaya/Aparta/Daireye başka rezervasyon alma hakkını kullanabilecektir. Villanın / Apartın / Daire’nin geriye kalan ücretini sözleşme yapıldıktan ve Villanın/Apartın/Daire’nin kontrolleri yapılıp, Villa/Apart/Daire tesliminde peşin olarak (NAKİT) alınır. Yine BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., müşteriye kiralananı eşyalı olarak teslim edilmesi sebebiyle eşyaların kırık, dökük, hasar, kayıp, zayi vs. olmasına karşın büyüklüğüne ve donanımına göre 5000 TL - 30.000 TL hasar depozitosu almakta olup bu depozito Villa/Apart/Daire tesliminde peşin olarak (nakit) alınır. Hasar depozitosu müşterinin çıkışında demirbaşların sayımından sonra eksik olmaması durumunda müşteriye iade edilecektir. Yukarıdaki sebeplerle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların Villaya/Aparta/Daireye giriş günü NAKİT olarak yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

GENEL ŞARTLAR

1-) Kiracı kiraladığı villayı kendi malı gibi kullanacağını, özelliklerini bozmayacağını, meziyetlerini, şöhret ve itibarını kaybetmesine meydan vermeyeceğini ve kapalı mekanlarında sigara kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.

2-) Kiracı kiraladığı şeyi ne halde buldu ise, o halde ve adede göre teslim etmeye mecburdur. Kiralanan gayrimenkul içinde bulunan demirbaş eşya ve aletler kontrat müddetinin bitiminde tamamen iade ile mükelleftir. Gerek bu demirbaşlar ve gerek kiralanan şeyin teferruatı zayi edilir ve kullanmaktan dolayı eskirse, kiracı bunları kıymetleri ile tazmine ve mülk sahibi bedelini talep ettiği taktirde ödemeye mecburdur.

3-) Kiralanan villada, kiracı tarafından verilen zararda tamirat gerektiren bir durum oluşursa, kiracı hemen kiralamış olduğu turizm acentesine 444 0 725 nolu telefonla veya Yazlıkcım ofisine gelerek en kısa zamanda haber vermeye mecburdur. Zararın tamamını karşılayacağını ve bu sözleşmenin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca kabul edilen Kambiyo Senet yerine geçeceğini kabul ve taahhüt etmiştir.

4-) Kiracı, kiralamış olduğu villayı günlük veya haftalık kira karşılığı tatil villası olarak kiralamıştır. Kiralamış olduğu villayı tatil amacı dışında kullanamaz, üçüncü şahsa kısmen veya tamamen kiralayamaz, devir ve ciro edemez, bir başkasının istifadesine sunamaz. Yazlıkcımacentasından izinsiz şekilde, dışarıdan konaklamak veya misafirlik amaçlı kimse kabul edemez, sadece villada konaklayacak kişiler tablosunda isimleri bahsi gecen kişiler villada bulunabilir. Belirttiği kişiler haricindekilerin villada kalmasına veya konaklamasına müsaade edemez. Bu şartlara uymadığı taktirde villayı tahliye edeceğini kabul ve taahhüt eder. Bu taktirde yatırmış olduğu ücretlerin tamamını geriye alamaz, villayı teslim aldığında bu şartları kabul etmiştir.

5-) Kiralanan villanın temizliği yapılmış olarak temiz teslim edilecektir. Villada kalan kiracı, tatil boyunca villa içersinde temizlik isterse, ekstra olarak her temizlik için 1500 TL - 7500 TL temizlik ücreti ödemeyi kabul eder.

6-) Kiralanan villa tatil amaçlı bir villa olduğu ve çevresinde de aynı şekilde tatil villaları bulunduğu için, çevresindeki villaları rahatsız etmeyeceğini, gürültülü davranışlarda bulunmayacağını, yüksek sesli müzik yapmayacağını, çevresindeki kişi ve kişilerin huzurunu bozacak davranışlarda bulunmayacağını, ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacağını, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacağını, kısacası villayı illegal hiçbir faaliyet için kullanmayacağını kabul ve taahhüt etmiştir.

7-) Kiracı, kira müddeti bittiği halde kiralanan villayı kiracı boşaltmadığı takdirde (Kira bitimi, bitiş tarihinde en geç saat 10:00 dur.) Yazlıkcım acentasının göreceği her türlü zarar ve ziyanı karşılayacağını ve kira bitimi günü en geç saat 10:00 da boşaltmayı kabul ve taahhüt eder. Kiralanan villanın giriş saati, kira başlangıç günü en erken saat 16:00, en geç saat 00:00 dır.

8-) Kiracı, kendi isteği doğrultusunda veya kendisinden kaynaklanan bir sebepten dolayı yada Yazlıkcım acentası ve mülk sahibinin kontrolü dışında gelişen bir sebepten dolayı villadan erken çıkarsa, Toplam Kiralama Tutarının tamamını ödemekle yükümlüdür, hiçbir şekilde kısmen veya tamamen geriye ödeme iadesi talep edemez.

9-) Kiracı( Müşteri) kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

10-) Kiracı havuz ve bahçeyi itinalı bir şekilde temiz kullanacağını, elbise ile havuza girmeyeceğini, gereksiz klima kullanımı ve elektrik sarfiyatı yapmayacağını kabul eder. Havuz ve bahçenin bakımı, elektrik giderleri Mülk Sahibi tarafından karşılanacak olduğundan elektrik ve su giderleri için herhangi bir ödeme yapmayacaktır.

11-) Kiracı(Müşteri)’nın elektrik, su vb. tüketimi konusunda sorumsuz davrandığı tespit edilirse, villa'nın büyüklüğü ve donanımına göre haftalık 300 TL – 3000 TL ücret tahsil edilir.

12-) Villalarımızdan herhangi birine rezervasyon yaptıran müşteriler bu sözleşmede belirtilen "Kiralama Şartları"nın tamamını kabul etmiş sayılırlar. Bu şartların herhangi birine aykırı davranış "BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ." ne rezervasyonları tek taraflı iptal etme, geri ödeme yapmama ve ücretin tamamı talep etme hakkı verir.

13-) Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Kaş İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLAYA/APARTA/DAİREYE GİRİŞ / ÇIKIŞ

Rezervasyon başlangıç günü Villaya/Aparta/Daireye giriş saati, en erken 16.00’dır, en geç 00.00’dır. Müşteri; bilgi vermemesi durumunda belirtilen saatler dışında Villaya/Aparta/Daireye giriş yapamaz, belirtilen en geç giriş saatinden sonra gelmesi durumunda Villaya/Aparta/Daireye bir gün sonra sabah BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin mesai başlangıcında (09.00) giriş yapabilir. Müşterinin; belirtilen saatten önce veya belirtilen saatten sonra gelmesi durumunda Villaya/Aparta/Daireye giriş yapamamasından kaynaklanan sorunlardan, gece konaklamasından, konaklama yeri bulamamasından vs. problemlerden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz. Müşterinin geceyi geçireceği yeri kendi bulması ve konaklama ücretini kendi ödemesi gerekmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. bu gibi durumlardan sorumlu tutulamaz. Rezervasyon sonunda Villadan/Aparttan/Daireden ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 10:00’dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Çıkış günü sabah erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ye 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir. Yoğunluk nedeni ile Villa/Apart/Daire kontrolü yapılamadan müşterinin Villadan/Aparttan/Daireden çıkış yapması durumunda hasar depozitosu müşterinin bildireceği bir banka hesabına gönderilecektir, gönderim masrafları hasar depozitosunun içinden ödenecektir. Müşterinin kendi isteği ile Villayı/Apartı/Daireyi erken terk etmesi durumunda müşteriye konaklama ücreti için herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

VİLLA/APART/DAİRE KAPASİTESİ

Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize internet sayfamızda belirtilen kapasitenin üzerinde ya da rezervasyon yapılırken belirtilen kişi sayısının üzerinde misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. ( Kişi sayısına çocuklar ve bebekler dahildir.) Rezervasyon kesinleştikten sonra müşteri tarafından kişi sayısında bir değişiklik yapılmak istenirse, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne yazılı olarak başvurulacak ve Villanın/Apartın/Dairenin kapasite durumuna göre BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’nin uygun gördüğü takdirde bu değişiklik onaylanabilecektir. Kişi sayısındaki değişiklik nedeniyle BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. müşteriden ilave ücret talep edebilecektir. Villaya/Aparta/Daireye giriş yapıldıktan sonra konaklayacak kişiler listesinde belirtilen misafirlerin dışında Villaya/Aparta/Daireye misafir kesinlikle kabul edilmemektedir. Aksinin tespit edildiği durumlarda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. misafirlerin Villayı/Apartı/Daireyi terk etmesini isteme, rezervasyonu tamamen iptal etme veya kiralama döneminin sona ermesini beklemeden Villanın/Apartın/Dairenin tamamen boşaltılmasını talep etme, ücretin tamamını ve ekstra ücret talep etme hakkına sahiptir. Villanın/Apartın/Dairenin kiralanması aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlem yapılmakta olup müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, bu hususta doğacak tüm sorumlulukları kabul eder.

VİLLA/APART/DAİRE TEMİZLİĞİ/BAKIMI VE EKSTRA GİDERLER

Günlük, haftalık, aylık Villa/Apart/Daire kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. 2 (iki) Hafta ve üzeri konaklamalarda haftalık temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi fiyatlara dahildir. Bunun dışında talep edilecek her türlü temizlik ve havlu/çarşaf vs. değişimi ücrete tabidir. Her sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımı yapılmakta olup kiralama süresince villadan herhangi bir teknik sorun yaşanırsa BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. tarafından giderilecektir. Tüm Villaların/Apartların/Dairelerin havuz, bahçe ve diğer demirbaşlarının periyodik bakımlarının yapılabilmesi için görevli personelin Villanın/Apartın/Dairenin bahçesine ya da içine girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan yürütülebilmesi için müşteri, görevli personelin gerektiği durumlarda Villaya/Aparta/Daireye girmesine müsaade etmelidir. Aksi, internet sitemizdeki Villa/Apart/Daire detay sayfasında belirtilmediği sürece elektrik, su, tüp gaz, havuz aydınlatması, internet bağlantısı ve klima kullanımı fiyatlara dahildir. Havuz aydınlatması, klima ve internet her Villamızda/Apartımızda/Dairelerimizde standart olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle kiraladığınız Villanın/Apartın/Dairenin özelliklerini villa/apart/daire özellikler sayfamızdan dikkatlice okumanız tavsiye edilmektedir.

EVCİL HAYVAN/SİGARA

Aksi belirtilmedikçe Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Villalarımızın/Apartlarımızın/Dairelerimizin tamamının kapalı alanlarında sigara içilememektedir.

FİYATLAR

İnternet sayfamızda belirtilen Villa/Apart/Daire kiralama bedelleri günlük, haftalık, aylıktır. Kapora(Ön Ödeme), banka hesaplarımıza Havale, EFT veya Kredi Kartı ödeme sistemi ile yapılabilmektedir. Kalan ödemeler villa tesliminde NAKİT olarak tahsil edilmektedir.

HASAR DEPOZİTOSU

Her Villanın/Apartın/Dairenin özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu müşteriden tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında müşteriye gönderilen konfirmasyon belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu müşteriden, Villaya/Aparta/Daireye giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve müşteri Villadan/Aparttan/Daireden ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen Villa/Apart/Daire ile Villanın/Apartın/Dairenin demirbaşlarında bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Müşterinin sözleşmede belirtilenden erken bir saatte Villadan/Aparttan/Daireden ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile Villa/Apart/Daire çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito müşteriden alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada/Apartta/Dairede oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise müşteriden bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır. Hasar miktarı hasar depozitosundan daha düşük ise hasar miktarı kadar tahsil edilecek kalan bedel müşteriye iade edilecektir.

 YÜZME HAVUZLARI

Villalarımızın/Apartlarımızın/Dairelerimizin Yüzme Havuzu ısıları; hava durumuna ve mevsimsel sıcaklığa göre değişkenlik gösterir, Villayı/Apartı/Daireyi kiralayan müşteri, havuzun soğuk olmasından dolayı havuza girememesinden ve bu yüzden havuzu kullanamamasından BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı/Daireyi kiralayacak olan müşteri, villayı kiralayacağı tarihte hava durumunu öğrenmek için; Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü web sitesinden veya Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nü telefonla arayıp bilgi alabilirler.

FATURA - VERGİ

BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. web sayfasında yayımlanan hiç bir villa, ya da hiç bir apart, hiçbir daire BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'ne ait değildir. Her Villanın/Apartın/Dairenin sahipleri farklı farklı kişilerdir, şahıslardır, kurumlardır, şirketlerdir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., kişilerin, şahısların, kurumların, şirketlerin Villalarını/Aapartlarını/Dairelerini müşteriye kiralamak için aracıdır (komisyoncudur), bu nedenle BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., sadece aracılık (komisyonculuk) faturası keser. Yani müşterinin ödediği ücretin içerisinden, belirli bir aracılık (komisyonculuk) kârı kazanır ve bu kâra fatura keser. Diğer geri kalan kâr Villa/Apart/Daire sahibinin kârı olduğundan dolayı, geri kalanına fatura kesmez. Villa/Apart/Daire sahibi, yıl sonunda devlete, kira geliri beyannamesi adı altında vergisini öder. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., sadece kendi kazandığı kâra karşılık fatura kesmekle yükümlüdür, üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin kazandığı kâr için fatura kesmez, bundan kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

MÜCBİR SEBEPLER

Mücbir sebepler kapsamına giren durumlarda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. hiçbir yasal sorumluluk altına girmeden bu sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh edebilir. Bölgedeki ya da ülkedeki savaş, savaş tehdidi, ayaklanma, grevler, doğal afetler, yangınlar, terörist faaliyetleri, salgın hastalıklar, ulaşımda meydana gelebilecek teknik sorunlar, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin engellemesi mümkün olmayan, belediyelerce ya da kamu kurumlarınca yapılan üstyapı ve altyapı çalışmaları, devlet yetkililerinin bölgedeki yasaklamaları ve öngörülmesi mümkün olmayan ve kontrolümüz dışında gelişen tüm olaylar mücbir sebep kapsamında değerlendirilecektir.

REZERVASYON, ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI VE İADE KOŞULLARI

Hesabımıza yatırılan, Villa/Apart/Daire bedelinin ön ödeme miktarı (EFT, Havale, Kredi Kartı ile "tek çekim veya taksitli", Peşin Olarak veya Mail Order ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, Villaya/Aparta/Daireye giriş tarihinize 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde, ön ödeme ücretinizin tamamı yanacaktır. Çünkü bu ödemenin tamamı Villa/Apart/Daire sahibine KAPORA olarak yapılmıştır.

Geriye kalan miktarı, Villaya/Aparta/Daireye girişte PEŞİN ve NAKİT olarak tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.

Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin iptal bildirisini BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne (Yazlıkcım) yazılı olarak yapılması zorunludur.

İptal durumlarında BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için tazminat talep edebilir. Tazminat bedelleri yapılan seyahat anlaşmasında belirilen hizmetlerin toplam bedellerinin belirli yüzdeleri olarak aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir. Buna göre müşteri tarafından yapılacak iptal durumunda;

a-) Rezervasyon için gönderilen kaporanın iadesi yoktur.

b-) Konaklama tarihi başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa müşteri toplam konaklama bedelinin %15, %20 veya %35 ’ini ( Villa/Apart/Dairelerimize göre değişir )

c-) Konaklama tarihi başlangıcından önceki 29. ve 23. Günler içinde olursa müşteri toplam konaklama bedelinin % 50’sini,

d-) Konaklama tarihi başlangıcından önceki 22. Ve 16. Günler içerisinde olursa müşteri toplam konaklama bedelinin %75’ini,

e-) Konaklama tarihi başlangıcından önceki 15. gün ile konaklama başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse, müşteri konaklama  bedelinin % 100 ’ünü ödemek zorundadır.

Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, Villa/Apart/Daire bedellerinin tamamını BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne ödemesi durumunda (EFT, Havale, Peşin veya Kredi Kartı ile tek çekim halinde) ödeme yaptığı andan itibaren Villaya/Aparta/Daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin  %15, %20 veya %35 ’i ( Villa/Apart/Dairelerimize göre değişir ) yanacaktır. Geri kalan %65 (yüzde atmış beş )'i bildireceğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir. Çünkü bu bedelin %15, %20 veya %35 ’i ( Villa/Apart/Dairelerimize göre değişir ) Villa/Apart/Daire sahibine kapora olarak ödenmiştir. Eğer rezervasyon iptali Villaya/Aparta/Daireye giriş tarihinizden Konaklama başlangıcından önceki 29.ve 23. Günler içerisinde olursa toplam konaklama bedelinin %50’si yanacaktır. Konaklama başlangıcından önceki 22. ve 16. Günler içerisinde olursa toplam konaklama bedelinin %75’i yanacaktır ve kalan bakiye bildireceğiniz bir hesap numarasına iade edilir, gönderim masrafları da bu paranın içinden kesilir. Çünkü; konaklama tarihine çok az bir süre kalmıştır. Bu nedenle başka bir müşteriye kiralanma ihtimali çok düşüktür.

Eğer rezervasyon iptali Villaya/Aparta/Daireye giriş tarihinden 15 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya Villaya/Aparta/Daireye giriş yapmaz iseniz ve Villada/Apartta/Dairede hiç konaklama yapmaz iseniz ödemiş olduğunuz toplam konaklama ücreti müşteriye iade edilmez.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.’ne Türkiye Cumhuriyeti devleti, banka veya bankalar tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, Villa/Apart/Daire rezervasyonunun BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir Villa/Apart/Daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

Ayrıca bazı Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize özel (Villa/Apart/Daire internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu Villalarımıza/Apartlarımıza/Dairelerimize özel (Villa/Apart/Daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken Villalar/Apartlar/Daireler için) toplam Villa/Apart/Daireler kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.

Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu Villaya/Aparta/Daireye başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin eline yazı ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere Villa/Apart/Daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, Villa/Daire/Apartın kullanılmamasından BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü Villa/Apart/Dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

SORUMLULUKLARIMIZ VE GARANTİ

BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.; Villanın/Apartın/Dairenin belirlenen tarih ve saatte, temiz ve kullanıma hazır olarak müşteriye teslim edilmesinden sorumludur. Villaya/Aparta/Daireye girişte, eğer bozuk, çalışmayan herhangi bir eşya ya da aksaklık varsa müşteri tarafından BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'ne derhal bildirilmeli ve bu aksaklıkların giderilmesi talep edilmelidir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. bu talebi Villa/Apart/Daire sahibine ya da ilgili şirkete bildirecek ve en geç 48 saat içinde bu aksaklığın giderilmesini sağlayacaktır. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. aksaklığın giderilmesinden sorumlu değildir, aksaklığın giderilmesine yardımcı olur. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., zamanında bildirilmeyen aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., Villa/Apart/Daire sahibi ile müşteri arasında aracı durumundadır ve bu nedenle Villada/Apartta/Dairede oluşabilecek aksaklıkların giderilmesinden Villa/Apart/Daire sahibi sorumludur. Bunun dışında ortaya çıkabilecek ve müşterilerin kendi sorumluluklarında olan hiçbir kaza, hastalık, yaralanma, havuzda boğulma, ölüm, hırsızlık vb. ve Villada/Apartta/Dairede olabilecek yangın, hırsızlık vb. olaylardan ve kazalardan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Bunun dışında, müşterinin Villaya/Aparta/Daireye ulaşmasında, geri dönüşlerinde, tatil sırasında üçüncü şahıslardan/firmalardan alacakları gezi, alışveriş, yiyecek, içecek, eğlence, ulaşım, seyahat, rehberlik hizmetleri vb. gibi herhangi bir servisten doğacak sorunlardan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Müşteri, Villadan/Aparttan/Daireden ayrıldıktan sonra, Villada/Apartta/Dairede kaldığı süre içerisinde BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'ne bildirmediği bir aksaklık ya da arıza nedeni ile alamadığı bir hizmet için herhangi bir hak ya da geri ödeme talep edemez.

MÜŞTERİLERİN SORUMLULUKLARI

Müşteriler Villayı/Apartı/Daireyi, havuzu, bahçe mobilyalarını, Villada/Apartta/Dairede kendilerine çalışır ve sağlam durumda teslim edilen tüm elektrikli ve elektronik eşyalar ile diğer mobilyaları temiz kullanmakla yükümlüdür. Müşteriler kendilerine temiz teslim edilen tüm mutfak eşyalarını aynı şekilde temiz bırakmak zorundadır. Villada/Apartta/Dairede, çıkış günü tüm çöpler atılmış ve bulaşıklar yıkanmış şekilde Villa/Apart/Daire teslim edilmelidir. Aksi durumlarda ve Villanın/Apartın/Dairenin makul ölçülerin üzerinde kirli bırakıldığı durumlarda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. bir temizlik ücreti tutarı hasar depozitosundan tahsil edecektir.

Villada/Apartta/Dairede oluşan herhangi bir hasar durumunda, müşteriler BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ni haberdar etmekle yükümlüdür. Müşterilerin konakladıkları süre içinde Villaya/Aparta/Daireye verecekleri her türlü hasar ve kaybettikleri her türlü eşyanın bedeli eğer hasar depozitosu alınmışsa bu depozitodan düşülecek, hasar depozitosunu aşan hasar durumlarında ise müşteriden nakit olarak ödemesi talep edilecektir.

Ayrıca müşteri ve beraberindekiler toplumsal ve ahlaki kurallara uymaya, çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmamaya, yüksek sesle müzik dinlememeye, ülkemiz kanunlarınca yasaklanan ve suç teşkil eden davranışlarda bulunmamaya özen göstermelidirler. Bu gibi nedenlerle müşteri ve beraberindekiler hakkında BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'ne bir şikayet ulaşması durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. müşteriden rezervasyon süresi dolmadan Villayı/Apartı/Daireyi boşaltmasını isteme hakkına sahiptir.

Web sayfasında belirtilen ve muhafazakar (havuzu dışarıdan görünmeyen villalar) olarak tanımlanan villalarda konaklama yapacak olan müşterilerimizin, yüzde yüz, görünmemezlik garantisini BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. vermez. Görünmemezlik konusunda, müşterileriler kendi mahremiyetlerini kendileri sağlamak durumundadır. Bu gibi problemlerde, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumluluk kabul etmez ve kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kiracı(Müşteri), Villa/Apart/Daire için BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin düzenlemiş olduğu "Villa/Apart/Daire Kira Sözleşmesi" ni okuyup, anlayıp, imzalamak zorundadır, aksi takdirde; BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'ne daha önce ödemiş olduğu tüm paralar müşteriye iade edilmeyecektir ve Villa/Apart/Daire konaklaması yaptırılmayacaktır. Kiralama işlemi tek taraflı olarak, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. tarafından feshedilecektir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin sözleşmedeki tüm bedeli talep etme hakkı doğacaktır. "Villa/Apart/Daire Kira Sözleşmesi"ni BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. yetkilisinden isteyip inceleyebilirsiniz.


ŞİKAYETLER

Müşteriler Villada/Apartta/Dairelerde kaldıkları süre içerisindeki şikayetlerini BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.’ne bildireceklerdir. Şikayet konusu durum, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. görevlilerince incelenecek ve gereken tedbirler derhal alınacaktır. Konaklama süresinde bildirilmeyen, konaklama bittikten ve Villadan/Aparttan/Dairelerden ayrıldıktan sonra yapılacak şikayetlerden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamayacaktır.

 

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.yazlikcim.com.tr” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. www.yazlikcim.com.tr sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. www.yazlikcim.com.tr, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. www.yazlikcim.com.tr, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

1-) Villaya/Aparta/Daireye giden yolların bozuk olması, yokuş yukarı olması, stabilize olması, ıslak zemin olması vs. gibi, BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.'nin önüne geçemediği durumlarda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

2-) Villaya/Aparta/Daireye ulaşım esnasında oluşabilecek kaza vs. kısacası her türlü olumsuzluktan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

3-) Bazı villaların inşaasında kullanılan, farklı malzemeler (sedir ağacı, çam ağacı, bazı plastik ürünler, bahçede veya villanın içinde bulunan her türlü bitki vs.) müşteriyi sağlıksal yönden veya psikolojik yönden rahatsız etmesi durumunda, bu olaydan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4-) Tüm Villalarımızda/Apartlarımız/Dairelerimizde konaklayacak olan müşterilere özel araç lazım olabilecektir. Müşterinin Villaya/Aparta/Daireye ulaşımı kendi sorumluluğundadır. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

5-) Müşteri, üçüncü kişilerden taksi, transfer aracı veya kiralık araç temin edebilir. BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., üçüncü şahıslardan kiralanacak veya kiralanmış olan veya transfer veya taksi hizmetine karışmaz. Müşterinin kendi sorumluluğundadır.

6-) Villayı/Apartı/Daireyi kiralamış olan müşteri, kiralamış olduğu villanın veya apartın veya dairenin coğrafi konumundan dolayı hoşnutsuz kalması durumundan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz ve kesinlikle geri ödeme yapmaz.

7-) BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ., Villanın/Apartın/Dairenin konumunu Google Harita üzerinden, yaklaşık olarak işaretlemiştir.

8-) Villaya/Aparta/Daireye ulaşım esnasında, özel veya kiralamış olduğunuz aracın zarar görmesinden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

9-) Villayı/Apartı/Daireyi kiralamış olan müşterinin aracının (motor, otomobil vs.) altının yere yakın olması, aracın motor gücünün zayıf olması, müşterinin; otomobil, motor vs. kullanmadaki acemiliği ve buna bağlı olarak Villaya/Aparta/Daireye ulaşamaması sebebiyle ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk müşterinin kendi sorumluluğundadır. Bu gibi veya buna benzer sorunlardan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. kesinlikle sorumlu tutulamaz.

10-) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.yazlikcim.com.tr” detay sayfasında belirtilen "uzaklık tablosu" yaklaşık olarak yazılmıştır. Mesafeler tam net olarak belirtilmemiştir. Ufak tefek yanılmalar olabilir. Villayı/Apartı/Daireyi kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

11-) Villa/Apart/Daire hakkındaki “www.yazlikcim.com.tr” detay sayfasında "uzaklık tablosu"nda belirtilen mesafeler; en yakın restaurant, en yakın plaj, en yakın yerleşim yeri, en yakın market, en yakın toplu taşımanın geçtiği yol ve en yakın havaalanı göz önünde bulundurularak yazılmıştır. Belirtilen restaurant veya market kapanmış ise BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumluluk kabul etmez.

12-) Villanın/Apartın/Dairenin havuzunda, bahçesinde, içerisinde ve çevresinde oluşacak boğulma, düşme, ayak kırılması, kol kırılması gibi tüm kazalardan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

13-) Villada/Apartta/Dairede oluşacak müşterinin sebep olduğu, tüm kazalar ve olaylardan, yangın, elektrik kaçağı, tüp kaçağı ve bunun sonucunda oluşacak ölüm ve kazalardan, Telekom'dan kaynaklanan telefon ve internet kesilmesi, Elektrik Şirketinden kaynaklanan elektrik kesilmesinden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

14-) Web sitemizde belitmiş olduğumuz Villa/Apart/Dairelerimiz birebir aynısı olup, sitede göründüğü gibi olmadığı, sitede daha iyi göründüğü, sitede daha büyük olduğu v.b. gibi bahaneler kabul edilemez ve BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

15-) Müşteriyi akrep, böcek sokması, köpek ısırması ve vb. olaylardan dolayı BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

16-) Cenaze, ölüm, savaş, sağlık problemi, kaza ve kamu veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda kiralama şartları harfiyen geçerli olup iptal durumu söz konusu değildir.

17.) Elektrik, su, telefon ve internet kesintilerinden BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sorumlu tutulamaz

Müşteri, yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm koşulları kabul etmiş olup bu vb. bahaneleri üreterek kira sözleşmesini fesih çabasına girmesi durumunda BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. sözleşmeyi tek başına fesih etme hakkını ve sözleşme bedelini talep etme hakkını kullanabilir.

TARAFLAR VE AMAÇ

Bu sözleşme; “VİLLAYI/APARTI/DAİREYİ” kiralayan (bundan böyle “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) ile “VİLLAYI/APARTI/DAİREYİ” kiraya veren (bundan böyle “BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.” veya “Yazlıkcım” olarak anılacaktır) arasında başlangıç ve bitiş tarihleri önceden belirli bir süre için “VİLLAYI/APARTI/DAİREYİ” kiralanması amacı ile yapılmıştır. “www.yazlikcim.com.tr” internet sayfasında ilan edilen “Villalarımızdan/Apartlarımızdan/Dairelerimizden” herhangi birine internet sayfamız üzerinden veya telefon yolu ile veya elektronik posta yolu ile rezervasyon yaptıran müşteri ve beraberindekiler aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartların herhangi birine aykırı davranış, “BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.”'ne, rezervasyonu tek taraflı olarak iptal etme, müşterinin Villayı/Apartı/Daireyi terk etmesini isteme, alınan kaparo, depozito kira bedelini iade etmeme, ve ödenmemiş olan kira bedellerinin tamamını talep etme hakkını verir.

 İHTİLAFLAR

Bu sözleşmenin kapsamına giren konularla ilgili ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Kaş İcra Daireleri ve Mahkemeleri yetkilidir.

VİLLALARIMIZDAN/APARTLARIMIZDAN/DAİRELERİMİZDEN HERHANGİ BİRİNE REZERVASYON YAPTIRAN MÜŞTERİLER YUKARIDAKİ ŞARTLARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNE AYKIRI DAVRANIŞ " BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ. " NE REZERVASYONLARI TEK TARAFLI İPTAL ETME, GERİ ÖDEME YAPMAMA VE ÜCRETİN TAMAMI TALEP ETME HAKKI VERİR.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Bizi Takip Et!