Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Sosyal Aktiviteler

JEEP SAFARI
Üstü açık arazi araçları ile bölgenin tarihi, kültürel, güzel ve doğal her alanını eğlenceli bir gün geçirerek gezmiş oluyorsunuz.
TEKNE TURU
Tekne turları genelde gündüz ve akşam yapılmaktadır. Bazı teknelerin turuna bireysel yada aileniz, arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz. Keyifli bir aktivitedir tavsiye ederiz.
PARAŞÜTLE ATLAMA
Bölgemizde Fethiye Ölüdeniz ve Kaş’ta profosyonel hocalarla yapılan bir aktivitedir. Denemenizi tavsiye ederiz.
SU SPORLARI
Suda yapılabilecek en güzel eğlenceli bir spor dalıdır. Bölgemizde su sporlarına ilgi oldukça fazladır. Eğleneceğinizden eminiz.
KEKOVA TURU
Kekova, üç tarafı dağlarla çevrili doğa ile tarihin bütünleştiği ve turkuaz denizin binlerce koyla çevrildiği bir yeryüzü cennetidir. Aslında Kekova dediğimiz bölge; kıyıda kurulmuş Üçağız eski adı ile (Theimussa) ve buradan teknelerle ulaşılan, üzerinde kalenin bulunduğu Kaleköy (Simena ) ve karşısında boylu boyunca uzanan tarihi batık şehrin bulunduğu Kekova Adası’dır.
KANO & RAFTİNG
Kalkan Kaş ve etrafındaki tatil beldelerinde ilçelerde ve beldelerde en iyi yapılacak doğa sporları aktivitelerinden birisi de şüphesiz rafting ve nehir sporlarıdır.
AT TURU
Akdeniz bölgesinde yer alan bir çok kumsal alanlarda bu aktivite yapılmakta olup yaz aylarında turistler tarafından çok tercih edilmektedir.Özellikle balayı çiftlerinin ve çocukların tercih ettiği ata binme turları bölgemizdePatara plajı,Palamut ve Kaş'ta misafirlere hizmet vermektedir.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Bizi Takip Et!