.

Karmaşadan ve Gürültüden Uzak

Sıradan tatillerden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Sahibinden kiralık olan birçok villa, farklı şekilde tatil yapmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Genç, yaşlı demeden 70’den 70’ tatil ihtiyaçlarına cevap veren villalar ile rüyalarınızı süsleyen bir tatile sahip olabilirsiniz. Eğlenceli bir tatil geçirebileceğiniz ve yoğun iş temposundan kaçabileceğiniz mükemmel bir mekan sizi bekliyor. Yüzyıllardır rağbet gören kıyı kesimlerine ev inşa etme fikri, günümüzde de devam ediyor. İhtiyaçlarınıza ve kalacağınız kişi sayısına göre tek katlı, dubleks veya tripleks olarak tercih edebilirsiniz.

 Tek katlı villalar daha çok balayı villası olarak kullanılırken iki katlı olanlar, iki ailenin ve arkadaş gruplarının birleşerek kiralama yaptığı yerlerdir. Toplumun genel ihtiyaçları, anketler ve soru cevaplar eşliğinde belirlendikten sonra bu ihtiyaçlar villalara entegre edilerek, ziyaretçilere sunulmaktadır. Bu nedenle günümüzde otellerin karmaşası ve kalabalığı yerine sıkça tercih ediliyor. Özellikle yeni evlenmiş çiftler, hayatlarının en önemli ve güzel günlerini balayında geçirecekleri için erken rezervasyon yaptırarak, en şık villaları kiralıyorlar. Siz de zaman kaybetmeden hem estetik hem de işlevsel villaları inceleyebilirsiniz.

En İyi Tatil Sürprizi

 Yaz mevsimi yaklaştığı zaman her insan tatil yapmak için heyecanlanmaya başlar. Özellikle bir çocuğunuz varsa tatil en çok onun hakkı. Ders, çalışma ve okul hayatı derken dinlenerek, yorgunluklarını atmaları gerekiyor. Siz de bir muhafazakar villa kiralama yaparak, en iyi tatil sürprizini verebilirsiniz. Başta deniz, kum ve güneş üçlüsü akıllarına gelse de villaların büyüleyici güzelliklerini gördüklerinde asıl farkı anlayacaklar. Kuşbakışı denizi seyrederek aynı zamanda havuzunuzda yüzme keyfini başka hiçbir yerde yakalayamayabilirsiniz. Ayrıca bu bölgeler yapay ışıktan arındırıldıkları için geceleri yıldızları izlemek insanı farklı diyarlara götürebiliyor.

Gündoğumu ve günbatımına karşı yemeklerinizi yaparak, afiyetle tüketmenin güzelliğini hissedeceksiniz. Jakuziden saunaya kadar çeşitli özelliklerle gününüzü gün edebileceğiniz özel havuzlu villalar, uygun fiyatlar ile her cebe hitap ediyor. Nadide çiçeklerle donatılmış şık bir bahçe ise çoğu zaman havuzun yanına sizlere göz kırpıyor. Taş ve ahşap villaların büyüleyici güzelliğiyle bölgenin temiz havasını içinize çekebilirsiniz. Sadece sevdiklerinize vakit ayırabileceğiniz bu yapılar, üst düzey güvenlik önlemleri ve standartların üzerinde bir kaliteyi ayağınıza getiriyor. Siz de web sitemiz üzerinden beğendiğiniz ve özellikleri size uyan bir villa inceleyerek, bize ulaşabilirsiniz.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım ile yapacağınız villa tatilinizde nerdeyse kendi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmenizi sağlayabilecek şeylerden bazıları...

Corona bilgilendirme