Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Uygun Fiyatlı Tatil Alternatifleri

Koca bir yıl boyunca çalışıyor yoruluyor ailenizi geçindiriyorsunuz. Bu kadar yorgunluktan sonra keyifli ve güzel bir tatili hak ediyorsunuz elbette. Huzur içinde, bolca dinlenerek, şahane bir yerde şöyle bir haftalık güzel bir tatil geçirmek çok güzel olur öyle değil mi? Unutmayın, tatil bir lüks değil ihtiyaçtır. Hal böyle olunca, yılın yorgunluğu doyasıya atmanız en büyük ihtiyacınız. Değişik zevk ve tercihe göre dilediğiniz yerde dilediğiniz tatili yaşamanız mümkün.

Tatil yapmak istiyor ancak maddi olarak da kendinizi çok yormak istemiyor olabilirsiniz. Özellikle aileniz kalabalıksa, tatil giderleri de aynı oranda artıyor. Uygun fiyatlı bir tatil geçirmek büyük otellerde ne yazık ki zor. Aileniz kalabalık olduğu için de pansiyon konaklaması da tercih etmiyorsunuz. Hal böyle olunca yazlık kiralık villalar hem ihtiyacınıza cevap verecek hem de daha uygun fiyata tatil geçirmenizi sağlayacaktır. İstediğiniz oda sayısında, istediğiniz lokasyonda, istediğiniz manzara ve istediğiniz şartlarda uygun villa kiralamanız mümkün. Villa tatilleri, son yıllarda en çok tercih edilen konaklama alternatifi ancak ihtiyaç ya da ekonomik şartlarınızı da tatil yaparken göz ardı etmeyin diye, bütçenize en uygun şekilde villa kiralamanız dilediğiniz huzur ve rahatlıkta tatil yaşamanızı sağlayacaktır.

Kiralık villa tatillerinde, kendi yemeğinizi kendiniz yapıyor, evinizdeki eğlence alanlarında kendi eğlencenizi oluşturabiliyor ve dilediğiniz sürece evinizde vakit geçirebiliyorsunuz. Ne ödemek zorunda olduğunuz şezlong ya da plaj parası, ne de güzel ve manzaralı bir akşam yemeği için ödeyeceğiniz yüklü bir hesap söz konusu. Kiraladığınız villada, bunların hepsini yapabilecek ve ekstra bir ücret ödeme durumunda kalmayacaksınız. Uygun fiyatlı tatil geçirmeniz, bütçenize göre kiralayacağınız yazlık kiralık villalar ile mümkün. Siz sadece tatil yapmak istediğiniz bölgeyi ve şartları belirleyin, konaklama seçiminiz villa kiralamadan yana olsun. Çünkü bütçenize göre hem ekonomik bir villa hem de manzaralı tercih etmeniz de pek tabii ki mümkün.

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

Saygılarımızla,
YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

Bizi Takip Et!