Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Villa Ada İslamlar

Genel Bakış
Kapasite9 kişilik
Yatak odası5
Banyo5
ManzaraDoğa Manzaralı
Havuz Bilgileri En : 4.00 m Uzunluk : 12.00m Derinlik : 1.60 cm
InternetVar
Depozito₺3000
Takvim
Açıklama

Tatiller gerekliliktir, ihtiyaçtır bunu unutmamak gerekir. Lüks gibi düşünceler tatiller için tarih oldu. Çünkü tüm yılın yorgunluğunu atmak, çalışma hayatına biraz mola verip güzelce dinlenmek herkesin hakkı. Bunun için de yapılması gereken şey ailenizle birlikte rahatça konaklayıp tatilinizi geçirebileceğiniz bir yer ve bölge seçmektir. Ancak çoğu zaman bu arayış zorlayıcı bir sürece dönüşebiliyor. Herkesin tercihinin farklılaşması sonucu fikir ayrılıkları yaşanması elbette normal. Ancak Antalya İslamlar’da hazırladığımız kiralık villa Ada İslamlar ile tatil planlaması için oluşabilecek fikir ayrılıkları ortadan kalkıyor. Kiralık villada tatil yaparken sevdiğiniz bir yerde olacak, rahat edecek ve en kaliteli şekilde tatilinizi geçirebileceksiniz.

Doğa manzaralı kiralık villa Ada İslamlar, 5 yatak odası ve 5 adet de banyodan oluşmaktadır. Oldukça geniş ve büyük alanları sayesinde kalabalık aileler için kiralık villa arayışı içinde olanlar rahat edecek. Özellikle geniş ailelere sahip olanlar uygun bir tatil arayışı içinde daha fazla zorlanabilmektedir. Herkesin rahat etmesi ve tatilinden mutlu ayrılması neredeyse imkansız hale gelebiliyor. Ancak doğa manzaralı villa Ada İslamlar’da herkese yetecek kadar alan olmasının yanında manzarası, bahçesi, havuzu, dinlenme alanları ile sizi fazlasıyla rahat ettirecek bir yerdir. Doğa ve denizi birleştiren bir noktada bulunan villanın bahçesini çok sevecek, buradan ayrılmayı hiç istemeyeceksiniz. Yeşil ile çevrili villada tatilin nasıl sonlandığını anlamayacaksınız bile.

Havuz Katı Terası : Doğa Manzaralı , Güneşlenme alanı ,  Özel havuz , özel bahçe

Detayları : Şezlong , güneşlenme  şemsiyesi , masa tenisi , langırt , salıncak , barbekü , yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Havuz Ebatları :   En : 4.00  m    Uzunluk :  12.00 m    Derinlik : 1.60 cm

Mutfak Detayları : Buzdolabı , bulaşık makinesi , kahve makinası , çamaşır makinesi , 9 kişilik yemek takımı , tava-tencere, çatal-bıçak seti bulunmaktadır.

Salon Detayları : LCD TV,  klima , modern  oturma , grubu ,  yemek masası ve sandalyeler , kablosuz modem Bulunmaktadır.

1.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak , klima , komodin , elbise dolabı , makyaj masası , banyo ve lavabo Bulunmaktadır.

2.Yatak Odası

Detayları :  Çift kişilik yatak , klima , komodin ,  makyaj masası , elbise dolabı bulunmaktadır.

3.Yatak Odası

Detayları :   Çift kişilik yatak ,  klima , elbise dolabı , komodin , makyaj masası , banyo ve lavabo bulunmaktadır.

4.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak  komodin , makyaj masası, balkon banyo & WC yer

5.Yatak Odası

Detayları :  1 Adet tek kişilik yatak  , klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 

Özellikler
 • Bahçeli
 • Balkon
 • Barbekü
 • Deniz manzaralı
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Internet Bağlantısı
 • Mermer Zemin
 • Otopark
 • Özel Havuzlu
 • TV - DVD - Uydu
 • Alarm sistemi
 • Oyun alanı
Mesafeler
Yorum yaz
  Yazlığın konumu

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Rezervasyon

  Rezervasyon isteğiniz seçtiğiniz tarihlerin öncesinde ve sonrasında minimum konaklama süresinden az boşluk olması durumunda onaylanmayacaktır.
  Extra temizlik:3500
  Şimdi ödenmesi gereken:
  Kapıda nakit ödenecek:
  :
  En düşük fiyat garantisi !
  • Elektrik, su ve tüpgaz gibi giderler için ücret ödemezsiniz.
  • Villanın kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.
  • Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır. (Kapalı havuz hariç)

  Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır. Eğer sizin giriş yapacağınız günden önceki gün ev müsait ise veya giriş gününüzde hazırlık erken bitmiş ise eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

  Villa kiralama hakkında herşey

  Sorunuz mu var?

  Benzer Yazlıklar

  GENİŞ AİLE GRUPLARI
  Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 2 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 3 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 4 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 5 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 6 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 7 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 8 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 9 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 10 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 11 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 12 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 13 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 14 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 15 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 16 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 17 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 18 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 19 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 20 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 21 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 22 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 23 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 24 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 25 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 26 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 27 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 28 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 29 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 30 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 31 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 32 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 33 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 34 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 35 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 36 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 37 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 38 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 39 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 40 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 41 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 42 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 43 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 44 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 45 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 46 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 47 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 48 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 49 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 50 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 51 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 52 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 53 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 54 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 55 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 56 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 57 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 58 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 59 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 60 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 61 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 62 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 63 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 64 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 65 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 66 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 67 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 68 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 69 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 70 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 71 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 72 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 73 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 74 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 75 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 76 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 77 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 78 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 79 Villa Lymra İslamlar, Fotoğraf 80
  6 kişilik
  3 yatak odası
  3 banyo
   

  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

  Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

  YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

  Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

  Saygılarımızla,
  YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

  Bizi Takip Et!