Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Villa Hira Han

Muhafazakar Havuz
Genel Bakış
Kapasite6 kişilik
Yatak odası3
Banyo3
ManzaraDoğa Manzaralı
Havuz BilgileriEn: 5.00m Boy: 6.00m Derinlik: 1.55 m
InternetVar
Depozito₺500
Takvim
Açıklama

Kaş’ta doğa tatili yapmak artık çok daha konforlu. Çünkü hazırlamış olduğumuz kiralık villa Hira Han ile ailenizle birlikte rahatça konaklayıp, güzel vakit geçirebileceğiniz bir adresiniz var artık. Tatilini Kaş’ta ancak doğanın tam içinde geçirmek isteyenler için lüks bir adres olacak olan villa, şimdiye kadar geçirmiş olduğunuz en güzel tatil olacak. Doğa manzaralı kiralık villa Hira Han, 3 yatak odası ve 3 banyosu ile oldukça geniş bir yaşam alanıdır. Denize uzaklığı ise 10 km olan villada ruhunuza iyi gelecek pek çok detay mevcut. Bunlardan ilki elbette ki eşsiz doğa manzarası ve havası. Yeşilin her tonu ile bezenmiş olan manzara eşliğinde güne uyanmak, ruhunuza en iyi gelecek özelliklerden birisi olacak. Aynı zamanda dışarıdan rahatsız edilme kaygısı duymadan bahçede güneşlenecek ya da havuzda günün en güzel saatlerinin tadını çıkaracaksınız. Nasıl mı? Villa muhafazakar kiralık villa konsepti ile hazırlandığından dolayı etrafını çeviren özel çitler ile dışarıdan hiçbir şekilde görünmeyeceksiniz. Böylece tatil yaparken dilediğiniz gibi özgür olabilecek ve herhangi bir kısıtlama olmadan rahatça dinlenebileceksiniz. Bu da muhafazakar tatil yapmak isteyen aileler için de villayı tercih etmekte öncelikli neden olacak. Doğa manzaralı kiralık muhafazakar villa Hira Han’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bir de dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsanız daha iyi bir konfor alanı bulamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Havuz Katı Terası: Doğa Manzaralı , Güneşlenme alanı , Özel havuz ,  Özel bahçe

Detayları : Şezlong , güneşlenme şemşiyesi , barbekü , yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Havuz Ebatları: En: 5.00 m Boy: 6.00 m Derinlik: 1.55 m

Mutfak Detayları:  Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi, yemek takımı, tava-tencere, çatal-bıçak seti bulunmaktadır.

Salon Detayları: LCD TV, modern  oturma grubu, yemek masası ve sandalyeler, kablosuz modem bulunmaktadır. 

1.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak, klima, elbise dolabı , banyo ve lavabo bulunmaktadır. 

2.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak , klima , elbise dolabı , banyo ve lavabo bulunmaktadır. 

3.Yatak Odası

Detayları : 2 adet tek kişilik yatak, elbise dolabı , klima , banyo ve lavabo bulunmaktadır.

Özellikler
 • Bahçeli
 • Balkon
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Internet Bağlantısı
 • Mermer Zemin
 • Otopark
 • Özel Havuzlu
 • TV - DVD - Uydu
Mesafeler
Yorum yaz
  Yazlığın konumu

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Rezervasyon

  Rezervasyon isteğiniz seçtiğiniz tarihlerin öncesinde ve sonrasında minimum konaklama süresinden az boşluk olması durumunda onaylanmayacaktır.
  Extra temizlik:300
  Şimdi ödenmesi gereken:
  Kapıda nakit ödenecek:
  :
  En düşük fiyat garantisi !
  • Elektrik, su ve tüpgaz gibi giderler için ücret ödemezsiniz.
  • Villanın kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.
  • Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır. (Kapalı havuz hariç)

  Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır. Eğer sizin giriş yapacağınız günden önceki gün ev müsait ise veya giriş gününüzde hazırlık erken bitmiş ise eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

  Villa kiralama hakkında herşey

  Sorunuz mu var?

  Benzer Yazlıklar

  YENİ & DOĞA MANZARALI & JAKUZİLİ
  Villa Sweet Home, Fotoğraf 2 Villa Sweet Home, Fotoğraf 3 Villa Sweet Home, Fotoğraf 4 Villa Sweet Home, Fotoğraf 5 Villa Sweet Home, Fotoğraf 6 Villa Sweet Home, Fotoğraf 7 Villa Sweet Home, Fotoğraf 8 Villa Sweet Home, Fotoğraf 9 Villa Sweet Home, Fotoğraf 10 Villa Sweet Home, Fotoğraf 11 Villa Sweet Home, Fotoğraf 12 Villa Sweet Home, Fotoğraf 13 Villa Sweet Home, Fotoğraf 14 Villa Sweet Home, Fotoğraf 15 Villa Sweet Home, Fotoğraf 16 Villa Sweet Home, Fotoğraf 17 Villa Sweet Home, Fotoğraf 18 Villa Sweet Home, Fotoğraf 19 Villa Sweet Home, Fotoğraf 20 Villa Sweet Home, Fotoğraf 21 Villa Sweet Home, Fotoğraf 22 Villa Sweet Home, Fotoğraf 23 Villa Sweet Home, Fotoğraf 24 Villa Sweet Home, Fotoğraf 25 Villa Sweet Home, Fotoğraf 26 Villa Sweet Home, Fotoğraf 27 Villa Sweet Home, Fotoğraf 28 Villa Sweet Home, Fotoğraf 29 Villa Sweet Home, Fotoğraf 30 Villa Sweet Home, Fotoğraf 31 Villa Sweet Home, Fotoğraf 32 Villa Sweet Home, Fotoğraf 33 Villa Sweet Home, Fotoğraf 34 Villa Sweet Home, Fotoğraf 35 Villa Sweet Home, Fotoğraf 36 Villa Sweet Home, Fotoğraf 37 Villa Sweet Home, Fotoğraf 38 Villa Sweet Home, Fotoğraf 39 Villa Sweet Home, Fotoğraf 40 Villa Sweet Home, Fotoğraf 41 Villa Sweet Home, Fotoğraf 42 Villa Sweet Home, Fotoğraf 43 Villa Sweet Home, Fotoğraf 44 Villa Sweet Home, Fotoğraf 45 Villa Sweet Home, Fotoğraf 46 Villa Sweet Home, Fotoğraf 47 Villa Sweet Home, Fotoğraf 48 Villa Sweet Home, Fotoğraf 49 Villa Sweet Home, Fotoğraf 50 Villa Sweet Home, Fotoğraf 51 Villa Sweet Home, Fotoğraf 52 Villa Sweet Home, Fotoğraf 53 Villa Sweet Home, Fotoğraf 54 Villa Sweet Home, Fotoğraf 55 Villa Sweet Home, Fotoğraf 56 Villa Sweet Home, Fotoğraf 57 Villa Sweet Home, Fotoğraf 58 Villa Sweet Home, Fotoğraf 59 Villa Sweet Home, Fotoğraf 60 Villa Sweet Home, Fotoğraf 61 Villa Sweet Home, Fotoğraf 62 Villa Sweet Home, Fotoğraf 63 Villa Sweet Home, Fotoğraf 64 Villa Sweet Home, Fotoğraf 65 Villa Sweet Home, Fotoğraf 66 Villa Sweet Home, Fotoğraf 67 Villa Sweet Home, Fotoğraf 68 Villa Sweet Home, Fotoğraf 69 Villa Sweet Home, Fotoğraf 70 Villa Sweet Home, Fotoğraf 71 Villa Sweet Home, Fotoğraf 72 Villa Sweet Home, Fotoğraf 73 Villa Sweet Home, Fotoğraf 74 Villa Sweet Home, Fotoğraf 75 Villa Sweet Home, Fotoğraf 76 Villa Sweet Home, Fotoğraf 77 Villa Sweet Home, Fotoğraf 78 Villa Sweet Home, Fotoğraf 79 Villa Sweet Home, Fotoğraf 80 Villa Sweet Home, Fotoğraf 81 Villa Sweet Home, Fotoğraf 82 Villa Sweet Home, Fotoğraf 83 Villa Sweet Home, Fotoğraf 84
  6 kişilik
  3 yatak odası
  3 banyo
  HAFTALIK ₺35,000 - ₺84,000
  MUHAFAZAKAR & DENİZ MANZARALI &
  Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 2 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 3 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 4 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 5 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 6 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 7 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 8 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 9 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 10 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 11 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 12 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 13 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 14 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 15 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 16 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 17 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 18 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 19 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 20 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 21 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 22 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 23 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 24 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 25 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 26 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 27 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 28 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 29 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 30 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 31 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 32 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 33 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 34 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 35 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 36 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 37 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 38 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 39 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 40 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 41 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 42 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 43 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 44 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 45 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 46 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 47 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 48 Villa Yalı Sısla, Fotoğraf 49
  5 kişilik
  2 yatak odası
  3 banyo
  HAFTALIK ₺24,500 - ₺84,000

  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

  Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

  YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

  Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

  Saygılarımızla,
  YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

  Bizi Takip Et!