Son gezilenler
Son gezilenler boş...

Villa Viola Bodrum

Muhafazakar Havuz
Genel Bakış
Kapasite9 kişilik
Yatak odası5
Banyo3
ManzaraDoğa Manzaralı
Havuz Bilgileri En : --- m Uzunluk : --- m Derinlik : --- cm
InternetVar
Depozito₺5000
Takvim
Açıklama

Bodrum’da muhafazakar tatil geçirmek ve bunu kiralık villada konaklarken yapmak istiyorsanız size çok şık bir önerimiz var; kiralık villa Viola Bodrum. Tercihleriniz doğrultusunda sizler için hazırlanmış olan villa Viola Bodrum, bölgede geçireceğiniz tatili en konforlu şekilde tamamlamanızı sağlayacak olan yepyeni bir adrestir. Ailecek çıkacağınız bu tatili hiç unutmayacak ve sonraki tatilleriniz için de Viola Bodrum’u tercih edeceksiniz. Doğa manzaralı kiralık villa Viola Bodrum, 5 yatak odası ve 3 banyosu bulunan oldukça geniş bir yaşam alanlarından oluşmaktadır. Doğa tatili yapacağınız villanın denize olan uzaklığı yalnızca 2 km’dir. Özellikle geniş aileler için kiralık villa konsepti ile hazırlanmış olan Viola Bodrum, dikkat çeken konfor alanları ile çok seveceğiniz bir yerdir. Aileniz ne kadar kalabalık olursa olsun, herkes villada kendine ait bir konfor alanı bulacak ve tatilini en iyi şekilde yapacaktır. Bir de muhafazakar kiralık villa olarak dikkat çeken Viola Bodrum, muhafazakar tatil geçirebileceğiniz de bir adrestir aynı zamanda. Bodrum’da doğa tatili yapmak sizler için hazırladığımız villada fazlasıyla mümkün. Çünkü villanın bahçesini çevreleyen yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile kendinizi doğanın tam içinde hissedeceksiniz. Ağaçların gölgesinde dinlenirken çocuklarınız havuzun keyfini çıkaracak, akşam yemeklerinizi konforlu bahçe mobilyalarında havuz başında yiyebileceksiniz. Ebeveyn, çocuk ve misafir odaları ile villa Viola Bodrum’u dilerseniz yakın arkadaşlarınız ile de kiralayabilirsiniz.

Havuz Katı Terası : Doğa Manzaralı , Güneşlenme alanı , Özel havuz , özel bahçe

Detayları : Şezlong , güneşlenme  şemsiyesi , barbekü , yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Havuz Ebatları :   En : ---  m    Uzunluk :  --- m    Derinlik : --- cm

Mutfak Detayları : Buzdolabı , bulaşık makinesi ,kahve makinası , çamaşır makinesi , 9 kişilik yemek takımı , tava-tencere, çatal-bıçak seti bulunmaktadır.

Salon Detayları : LCD TV,  klima , modern  oturma , grubu , yemek masası ve sandalyeler , kablosuz modem bulunmaktadır. 

1.Yatak Odası

Detayları :  Çift kişilik yatak , klima , komodin , makyaj masası , elbise dolabı , banyo ve lavabo bulunmaktadır.

2.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak , komodin ,  makyaj masası , elbise dolabı,  banyo ve lavabo bulunmaktadır.

3.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak , klima , elbise dolabı , komodin , makyaj masası , banyo ve lavabo bulunmaktadır.

4.Yatak Odası

Detayları : Çift kişilik yatak , komodin , makyaj masası, balkon banyo & WC yer almaktadır. 

5.Yatak Odası

Detayları : 2 Adet Tek kişilik yatak , klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. 

Özellikler
 • Bahçeli
 • Balkon
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Ebeveyn Banyosu
 • Internet Bağlantısı
 • Mermer Zemin
 • Otopark
 • Özel Havuzlu
 • TV - DVD - Uydu
Mesafeler
Yorum yaz
  Yazlığın konumu

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Merak ettiğiniz varsa yazın, anında cevaplayalım!

  Rezervasyon

  Rezervasyon isteğiniz seçtiğiniz tarihlerin öncesinde ve sonrasında minimum konaklama süresinden az boşluk olması durumunda onaylanmayacaktır.
  Extra temizlik:750
  Şimdi ödenmesi gereken:
  Kapıda nakit ödenecek:
  :
  En düşük fiyat garantisi !
  • Elektrik, su ve tüpgaz gibi giderler için ücret ödemezsiniz.
  • Villanın kişi kapasitesi kadar temiz çarşaf ve yastık kılıfı kullanımınız için hazır bulundurulur.
  • Havuz ve bahçe bakımları her sabah erken saatte görevliler tarafından yapılır. (Kapalı havuz hariç)

  Villalara giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati ise sabah 10.00 dur. Aradaki saatlerde villa bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır. Eğer sizin giriş yapacağınız günden önceki gün ev müsait ise veya giriş gününüzde hazırlık erken bitmiş ise eve giriş saatlerinde esneklik sağlanabilir.

  Villa kiralama hakkında herşey

  Sorunuz mu var?

  Benzer Yazlıklar

  DENİZ MANZARASI & JAKUZİ
  Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 2 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 3 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 4 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 5 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 6 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 7 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 8 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 9 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 10 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 11 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 12 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 13 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 14 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 15 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 16 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 17 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 18 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 19 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 20 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 21 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 22 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 23 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 24 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 25 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 26 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 27 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 28 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 29 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 30 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 31 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 32 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 33 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 34 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 35 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 36 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 37 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 38 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 39 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 40 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 41 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 42 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 43 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 44 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 45 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 46 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 47 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 48 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 49 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 50 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 51 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 52 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 53 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 54 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 55 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 56 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 57 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 58 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 59 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 60 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 61 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 62 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 63 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 64 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 65 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 66 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 67 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 68 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 69 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 70 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 71 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 72 Villa Bellissima Bodrum, Fotoğraf 73
  12 kişilik
  6 yatak odası
  6 banyo
   
  DENİZ MANZARALI & LÜKS VİLLA
  Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 2 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 3 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 4 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 5 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 6 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 7 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 8 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 9 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 10 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 11 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 12 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 13 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 14 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 15 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 16 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 17 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 18 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 19 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 20 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 21 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 22 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 23 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 24 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 25 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 26 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 27 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 28 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 29 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 30 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 31 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 32 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 33 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 34 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 35 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 36 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 37 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 38 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 39 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 40 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 41 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 42 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 43 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 44 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 45 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 46 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 47 Villa Piyon Bodrum, Fotoğraf 48
  9 kişilik
  5 yatak odası
  4 banyo
   

  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

  Yazlıkcım olarak, 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu güne, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyoruz. Bu dönemde siz değerli misafirlerimizin Korona virüs salgınından uzak izole bir tatil keyfi yaşamasını sağlamak için çalışanlarımızın ve villalarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

  YAZLIKCIM İLE YAPACAĞINIZ TATİLİNİZDE NEREDEYSE EVİNİZDE OLDUĞUNUZ KADAR RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLECEK ŞEYLERDEN BAZILARI…

  Yazlıkcım olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ederek tatilden beklentilerinizi tam anlamıyla 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla karşılayamaya devam etmekteyiz.

  Saygılarımızla,
  YAZLIKCIM-BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ

  Bizi Takip Et!